Авария
Прокуратура Дніпропетровської області затрима...

Дата публикации: 10 июля 2015 | 15:18

Прокуратура Дніпропетровської області повідомляє про затримання ревізора-інспектора, який вимагав та отримав хабар. Перевіряючи торгівельні точки на вул. Калиновій у м. Дніпропетровську, він виявив ряд порушень податково...

Авария
Бізнес з Ізраїлем – нема нічого неможливого!

Дата публикации: 10 июля 2015 | 11:55

Безкоштовний семінар з ведення бізнесу проводила ізраїльська Асоціація підприємців. Усі бажаючі мали змогу відкрити для себе особливості бізнесу в Ізраїлі та отримати поради від досвідченого спеціаліста.

Авария
У Дніпропетровську побував камінь-мандрівник

Дата публикации: 9 июля 2015 | 16:07

Чотиритонна глиба, що була виготовлена до 365-ї річниці Конотопської битви їздить з міста до міста і наразі черга нашого мегаполісу.

Авария
Cпека у великому місті

Дата публикации: 9 июля 2015 | 16:04

Стовпчик термометру показує +30! Але Дніпропетровці ховатись від спеки не поспішають, кажуть – вулицю не оминути, бодай на роботу, але вийти треба.

Авария
Активісти із Дніпропетровська розробили проек...

Дата публикации: 9 июля 2015 | 13:19

Чи розвинута велоінфроструктура в Дніпропетровську? Досвідчені велосипедисти кажуть – ні, мовляв – в місті недостатньо велодоріжок, а до Європи нам ще далеко. Наразі представники федерації спортивного туризму хочуть запр...

Авария
Враження після ЗНО

Дата публикации: 7 июля 2015 | 19:30

Цьогорічне ЗНО закінчилось – і більшість колишніх школярів можуть зітхнути, але попереду вступна кампанія за новими умовами.

Авария
Дніпропетровськ відсвяткував Івана Купала

Дата публикации: 7 июля 2015 | 16:48

Дніпропетровськ святкує Івана Купала. В ніч з шостого на сьоме сотні городян прийшли на Воронцовський пляж. Гуляння пройшли за всіма правилами – з магічними обрядами, піснями та танцями. Організаторами свята виступили ке...

Авария
У Дніпропетровську завершилася міська регата ...

Дата публикации: 6 июля 2015 | 17:40

У Дніпропетровську завершилися міські змагання з вітрильного спорту серед дітей. За звання кращих боролися 28 учасників в шести категоріях. Регата пройшла за ініціативи місцевої дитячої спортивної та школи та підтримки ...

Авария
Дніпропетровські «Ракети» програли одеським «...

Дата публикации: 6 июля 2015 | 17:09

Американський футбол по-українськи. Цими вихідними відбулася гра серед команд вищої ліги – Дніпропетровськими «Ракетами» та Одеськими «Піратами». Суперник виявився для нашої команди не з простих.

Авария
Дніпропетровські дівчата - найрозумніші

Дата публикации: 6 июля 2015 | 16:28

Про наше місто тепер знає корпорація Гугл. Бо дніпропетровська аспірантка, Ксенія Шумельчик, виграла стипендію Google імені Аніти Борг.