Футбольний меморандум

4 апреля 2016 | 23:58

Безкоштовні білети школярам на матчі улюбленої команди, відкриті тренування, відвідування провідними футболістами уроків фізкультури — все це тепер можливо завдяки підписаному меморандуму між фк Дніпро та міської владою.

Зараз важливо максимально залучати молодь до спортивного життя міста. Різноманітні конкурси, безкоштовні квитки на ігри, відкриті заняття з відомими футболістами зможуть відірвати дітей від комп'ютерів та вулиць.

Дніпропетровськ стане спортивною столицею України. Підписання меморандуму – перший крок до цього. «Дніпро - це реально бренд, це наша історія міська, і всі люблять нашу команду. І тих висот, які вона досягла, тому підтвердження. І в рамках нашої великої програми і концепції «Дніпропетровськ - спортивна столиця України» за підтримки міського голови», - сказав позаштатний радник міського голови Владислав Титарев.

Футбольний клуб «Дніпро» з радістю віднісся до пропозиції міського голови. За словами виконавчого директора ФК «Дніпро», будь-який футбольний клуб мріє бачити у своїх рядах молоді таланти.

Тож тепер між футбольної командою «Дніпро» та міською владою є документ, що буде регулювати залучення молоді у спорт міста. Вже в середу відбудеться перший матч, куди запросять школярів. Час заходу пізній, тому відвідають гру тільки діти з центральних районів.

Мы в соцсетях