Сьогодні Україна може підписати Угоду про спільний авіапростір з ЄС

5 июня 2014 | 09:52

"Ми розраховуємо, що підписання цієї Угоди відбудеться 5 червня 2014 року під час засідання Ради міністрів ЄС у Люксембурзі. Це стане важливим здобутком на шляху лібералізації ринків авіаційних перевезень, запровадження спільних правил на основі правил ЄС у галузі цивільної авіації, підвищення рівня безпеки польотів, розвитку аеропортів та вітчизняного авіапрому,
— зазначив міністр інфраструктури Максим Бурбак

 

Він наголосив, що це важливий крок для реалізації стратегії держави щодо забезпечення конкурентоспроможності України на світовому ринку авіа послуг. Відтак Україна зможе налагодити співпрацю у виробничій сфері в авіапромисловості і стимулюванні інвестицій у рамках цієї Угоди без шкоди діючим в Україні технічним та промисловим стандартам.

"Після початку дії Угоди очікується зростання пасажиропотоків на європейському напрямку на рівні до 10-15% щорічно. Водночас посилиться конкуренція з іноземними перевізниками й зросте можливість виходу більшої кількості українських авіаперевізників на ринок авіаперевезень між Україною та ЄС", — додав міністр.

 

 

Мы в соцсетях