Перетасовка чиновників

8 апреля 2016 | 22:38

У Дніпропетровській міськраді міняються кріслами. Тільки-но пішов з посади перший заступник міського голови Дмитро Погребов, як звільнився Дмитро Терент’єв і на його посаду призначили Руслана Мороза. При цьому звільнилося місце директора КП «Благоустрій». Відбулися перестановки й у виконкомі міськради. Сьогодні загадкову кадрову чехарду прокоментував мер Борис Філатов.

Дмитро Погребов зник з політичної арени Дніпропетровська несподівано. На вихідних містом ширилися чутки, що він вивозить речі зі свого кабінету міськради, а у вівторок не відбулася його щотижнева прес-конференція. Мер Дніпра Борис Філатов написав у ФБ латинською: «Болівар не витримає двох», а офіційно прокоментував відставку Погребова лише у п’ятницю.

Борис Філатов, міський голова Дніпропетровська: «Дмитрий Вадимович однозначно ре шил вернуться в бизнес».

А ввечері середи стало відомо, що звільнився керівник департаменту, що відповідає за торгівлю та сферу послуг, Дмитро Терент’єв.

Борис Філатов, міський голова Дніпропетровська: «Господин Терентьев тоже ре шил вернуться в бизнес вслед за ним. Мы очень хорошо расстались и я очень благодарен им обоим за то, что они сделали, то есть реально мне без них было бы очень тяжело. Но Руслан однозначно справится, и знаете как, людей надо двигать».

Новий керівник Руслан Мороз до цього 2 місяці очолював КП «Благоустрій» і демонтував 300 МАФів, ще 300 не дав дозвіл на розміщення. Він ще не вступив на посаду, тому що в нього є бізнес, який потрібно або закрити, або перевести на дружину чи родичів.

Руслан Мороз, в.о. директора департаменту споживчого ринку та сфери послуг Дніпропетровської міськради: «Переключусь полностью на новую работу. А предприятия ну что ж, предприятия открываются, разоряются и закрываются, в конце концов это жизнь. Я человек достаточно динамичный и не привязываюсь в своей жизни к чему-то навечно».

Минулими вихідними вже вдруге пограбували сервісний центр Руслана Мороза на проспекті Пушкіна. Напередодні пограбування йому побажали спокійних вихідних.

Руслан Мороз, в.о. директора департаменту споживчого ринку та сфери послуг Дніпропетровської міськради: «Город маленький, и естественно, все хотят в этом городе нормально сосуществовать».
Любов Бурлакова, журналіст: «Злодії потрапили в приміщення сервісного центру вночі, під час страшенної зливи, саме через це вікно».

Це вже другий напад на підприємство Руслана Мороза. Перший раз винесли ноутбуки та планшети, цього разу – дзеркальні фотоапарати.

Руслан Мороз, в.о. директора департаменту споживчого ринку та сфери послуг Дніпропетровської міськради: «Прошлый раз были убытки, после окончательного подсчета они составили около 60 тыс. грн, в этот раз убытки составили немногим более 20 тыс. грн. Руслан Мороз переконаний, що його хочуть залякати та розорити його бізнес.

Борис Філатов, міський голова Дніпропетровська: «Можно много кивать на то, что это хулиганы или жулики, или еще что-то, но два раза – это уже тенденция, и я прекрасно понимаю, откуда дует ветер».

Керувати торгівлею у Дніпропетровську є кому, а ось місце першого заступника міського голови поки що вакантне.

 

Любов Бурлакова Сергій Язовських новини ТРК Регіон

Мы в соцсетях