Для мешканців Дніпропетровщини заспівають козаки

14 апреля 2016 | 09:45

Запальні танці та проникливі пісні, у яких – справжній козацький дух. Ансамбль «Запорожці» полюбився глядачам не лише в Україні, а й за кордоном. 25 квітня колектив виступить у Дніпропетровську. До філармонії запрошує управління культури, національностей і релігій ОДА.

Козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» - один з колективів Запорізької обласної філармонії. На сцені вже понад два десятки років. За цей час колектив став візитною карткою самобутньої козацької культури України.

Глядачам полюбилися концертні програми «Запорожців»: «Козацькому роду нема переводу», «Різдвяні зустрічі», «Шлях до Тараса», «З музикою в серці», «Лунай, рідна мова».

Колектив активно гастролює Україною. Були в Полтаві, Дніпропетровську, Павлограді, Луганську, Донецьку, Кіровограді, Тернополі, Івано-Франківську, Вінниці. Ансамбль представляв українське мистецтво й на міжнародних конкурсах та фестивалях.

У Дніпропетровську концерт «Запорожців» відбудеться 25 квітня о 18.30. Філармонія знаходиться за адресою: м. Дніпропетровськ. вул. Воскресенська, 6. 

Мы в соцсетях