УВАГА! РОЗШУК

3 апреля 2015 | 12:54

УВАГА! РОЗШУК

 

 Слідчим відділом Управління Служби безпеки України у  Дніпропетровській області розшукується громадянин України,  мешканець м. Вугледар  Донецької області Гільов Петро  Борисович,  19 квітня 1958   року народження, за підозрою у  вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-  3 Кримінального кодексу України.

     У випадку, якщо кому-небудь відоме місце знаходження Гільова  П.Б., просимо терміново повідомити чергового по УСБУ у  Дніпропетровській області за тел.: (056) 744-85-19  цілодобово.

 

 

 

 Слідчим відділом Управління Служби безпеки України у  Дніпропетровській області розшукується громадянин України,  мешканець с. Новогнатівка Волноваського району Донецької  області Нужненко Артур Сергійович, 28 листопада 1990 року  народження, за підозрою у вчиненні кримінального  правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального  кодексу України.

 У випадку, якщо кому-небудь відоме місце знаходження Нужненка А.С., просимо терміново повідомити чергового по УСБУ у Дніпропетровській області за тел.: (056) 744-85-19  цілодобово.

 

 

 Слідчим відділом Управління Служби безпеки України у  Дніпропетровській області розшукується громадянин України,  мешканець м. Красний Лиман Донецької області Мирошниченко  Ігор Володимирович, 20 серпня 1991 року народження, за  підозрою у вчиненні кримінального правопорушення,  передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

     У випадку, якщо кому-небудь відоме місце знаходження  Мирошниченка І. В., просимо терміново повідомити чергового по  УСБУ у Дніпропетровській області за тел.: (056) 744-85-19    цілодобово.

 

 

 

 

          Слідчим відділом Управління Служби безпеки України у  Дніпропетровській області розшукується громадянин України,  мешканець м.Щастя  Луганськщї області Оганесян Роман  Георгійович, 16 лютого 1976 року народження, за підозрою у  вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч.1 ст.14,  ч.2 ст.258, ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України. Зокрема,  вказана особа за попередньою змовою з невстановленими  особами вчинили готування до терористичних актів у м.Дніпропетровську шляхом вибухів в місцях великого скупчення людей та на стратегічно важливих об’єктах міста.

         У випадку, якщо кому-небудь відоме місце знаходження Оганесяна Р.Г., просимо терміново повідомити чергового по УСБУ у Дніпропетровській області за тел.: (056) 744-85-19  цілодобово.

 

 

 Слідчим відділом Управління Служби безпеки України у  Дніпропетровській області розшукується громадянин України,  мешканець с.Штерівка  Краснолуцького району  Луганської  області Ключкін Едуард Іванович, 24 жовтня 1974 року  народження, за підозрою у вчиненні кримінальних  правопорушень, передбачених  ч.1 ст.14, ч.2 ст.258, ч.1 ст.263  Кримінального кодексу України. Зокрема, вказана особа за  попередньою змовою з  невстановленими особами вчинили  готування до терористичних актів у м.Дніпропетровську шляхом  вибухів в місцях великого скупчення людей та на стратегічно важливих об’єктах міста.

 У випадку, якщо кому-небудь відоме місце знаходження Ключкіна Е.І., просимо терміново повідомити чергового по УСБУ у Дніпропетровській області за тел.: (056) 744-85-19  цілодобово.

 

 Прес-група УСБУ у Дніпропетровській області

Мы в соцсетях