Волонтери Дніпропетровська звинувачують Опозиційний блок у піарі на українських військових.

25 мая 2015 | 12:33

Волонтери Дніпропетровська звинувачують Опозиційний блок у піарі на українських військових. За інформацією цієї політичної партії, нещодавно фонд Олександра Вілкула допоміг в ремонті будівлі Дніпропетровського військового шпиталю. Волонтери ж кажуть, що таким чином Опозиційний блок намагається банально заробити собі популярність.

«На сайті Опозиційного блоку з’явилась інформація, що Фонд Українська перспектива закінчив ремонт військового шпиталю»  -говорить волонтер  Людмила Кострюкова.

Так Дніпропетровські волонтери коментують новину про те, що Фонд Українська перспектива відремонтував одне із приміщень військового шпиталю. Кажуть – це не правда, ремонту до кінця там зроблено не було, і звинувачують Фонд у піарі на армійцях.  

«Напевно все ж таки – військові та поранені – це ті люди, на яких не потрібен лишній політичний піар, тут повинно все робитись від серця, а не робити – це для того, щоб лишній раз показати, що ось така політична сила так сильно дбає про наших поранених»- коментує ситуацію волонтер Геннадій Бутенко. 

Мова йде про ось це відремонтоване приміщення «Аптеки Шпиталю», в якому відновлювальні роботи почалися ще у вересні минулого року, але завершені вони не були, через нестачу фінансів. Начальник відділення медичного постачання військового шпиталю нам підтверджує - ремонт змогли вони доробити саме завдяки Фонду Олександра Вілкула Українська перспектива. 

«Дві кімнати були розвалені, а не можна ліки зберігати у розвалинах. Фонд Вілкула УП нам допоміг – постилили ліноліум, і завдяки цьому закінчили ремонт ось в деяких кімнатах» -каже  начальник відділення медичного постачання Дніпропетровського військового шпиталю, Ростислав Скрипніков. 

У Фонді Українська перспектива кажуть, піар ходу вони ніякого не планували, а те, що на їх офіційному сайті з’явилась інформація про допомогу шпиталю - це є просто елементом їх публічної діяльності. 

«Допомога – українців українцям – це те, що на сьогоднішній день може об’єднати нас усіх. У нас на сьогоднішній день не було звернень від волонтерів шпиталю, від волонтерів, які працюють в шпиталі, але якщо вони запропонують об’єднати зусилля ми тільки за, адже це буде ефективніше» - говорить виконавчий директор Фонду "Українська перспектива" Олександра Вілкула, Андрій Муксімов.

У Фонді закликають усіх волонтерів до одного – об’єднатись разом із небайдужими людьми, організаціями для спільної мети – допомогти тим хто цього насправді потребує. В Дніпропетровській обласній міжнародній організації «Червоний хрест», яка співпрацює з багатьма волонтерами теж закликають до спільності. 

«Скільки б не було волонтерських організацій, скільки б не було волонтерів – завжди для усіх знайдеться робота, і цього буде мало. Усі волонтерські організації, які у нас в області є, якщо вони об’єднаються то це буде для доброї справи, для мешканців нашої області, і тим хто до нас приїхав» - говорить голова Дніпропетровської обласної організації «Червоний хрест», Людмила Лашко. 

 

Мы в соцсетях