У Дніпропетровську відкрилися пришкільні табори відпочинку

4 июня 2015 | 11:37

Відчинив свої двері для наймолодших школярів і табір "Сонечко". Першокласники, які  вперше прийшли до табору, вже налаштувалися знову сісти за парти і вчити уроки. Але старшокласники малечу заспокоїли – упродовж місяця на них чекають тільки веселощі, екскурсії та розваги.

"Для дітей організували багато цікавих заходів, запланований ряд екскурсій за місто, буде працювати англійський клуб, який допоможе дітям вивчати англійську мову", - розповідає директор СЗШ №21, Антоніна Змієнко.

Поряд з цим, для повноцінного відпочинку, в школі облаштовані ігрові та спальні кімнати, комп’ютерний клас, спортивний майданчик та їдальня. Тут від смачних страв дітей за вуха не відтягнеш. Сьогодні кухарі приготували бульйон, гречану кашу з котлетами та салатом.

Харчуються діти за рахунок держави та батьків – це єдине за що мають сплачувати дорослі. Решта розваг при школі – безкоштовні. Табір розрахований на шістдесят школярів. Серед них є і діти із зони АТО. 
"Вони включаються в роботу разом із нами, аби відчували себе єдиною дружньою сім’єю, жодна дитина без уваги не залишається", - розповідає соціальний педагог СЗШ №21, Валентина Кухарук.

Цього року бажаючих відвідувати шкільні табори значно збільшилося. Рекордсменами стали Самарський та Амур-Нижньодніпровський райони. У цих районах міські керманичі відкрили додаткові групи.  

"Спільно з профспілками ми розглядаємо ідею оздоровлення дітей за межами Дніпропетровська, в профспілкових організаціях знаходиться більше тридцяти таборів", - каже перший заступник міського голови Дніпропетровська, Анатолій Крупський.

Пришкільні табори працюватимуть все літо. За цей період планується оздоровити більше восьми тисяч школярів. В тому числі дітей учасників АТО, чорнобильців та інвалідів.

 

Мы в соцсетях