Хто зробив дитячий майданчик?

10 июня 2015 | 16:50

Днями обурення городян у соціальних мережах піднялося на рівень  гори Евересту. Причина – за думкою користувачів соцмереж - Дніпропетровська міська влада присвоїла собі добрі справи пересічних городян. 

"Детям от городского совета" - цей напис і обурив користувачів соцмереж. Активна електронна громадськість стверджувала, що гойдалки, пісок та інші дитячі радощі на цей майданчик завезли та змонтували саме батьки дітей, а міська влада лише поставила білий штам, щоб чітко сказати, хто тут найпрацьовитіший.

"Эту площадку сделали мы сами. Завозили, вот колеса, потом их красили. Дерево, ну у кого что есть, собирались и делали вот эту вот площадку для детей",- обурюється мешканка Дніпропетровська Ліна Нанкевич.

Утім Ліна  розповідає про інший дитмайданчик, який батьки зробили власними руками. Саме цей майданчик і стоїть поруч із проштампованим  міською радою. Збудували його  батьки три роки тому.

А ось суперечливий майданчик  з’явився тут два роки тому і місцеві, які кожного дня гуляють на ній із дітьми нічого самозваного в написі на бачать.

"Ми робили заявку на обладміністрацію губернатору і нам зробили і нам зробили ще одну площадку для дітей меншого віку. Эту площадку сделали органы власти. И надпись - это в действительности, да. Потому что ни её ставили", - розповідає мешканка Дніпропетровська Віра Христян

"Площадку делал горсовет, звонили на горячую линию губернатору и вот они делали эту площадочку. Надпись сделана горсоветом – это вся правдивая информация",- каже мешканка Дніпропетровська Ліна Нанкевич

Поки ми знімали обидва дитячих майданчики перехожі жартували, що напис про міську раду дуже нагадував їм часи Януковича, коли на усі щойно побудовані дитячі майданчики чіпляли написи "Дітям від Партії регіонів". Отак, розводять руками люди - Революції проходять і йдуть, а звички лишаються.

 

Мы в соцсетях