В Дніпропетровську згадали загиблих в ІЛ 76 десантників

12 июня 2015 | 14:19

Вона дивиться на світлину батька – та згадує той страшний день. 

«В той день він мені дзвонив і казав, шо все буде добре – я почала плакати, а він мені сказав – не плач, бо я теж зараз почну», - розповідає  донька загиблого в ІЛ-76, Діана Грабова.

Діана донька Валерія Грабового – десантника, який знаходився в літаку ІЛ-76 - збитому терористами у Луганську в червні минулого року. Дівчина розповідає – і досі не може повірити в смерть тата. 

«Це та людина, яку ніхто ніколи не зможе замінити. У мене таке вражень, що як себе втрачаєш»,- каже донька загиблого в ІЛ-76, Діана Грабова.

Вже протягом року родичі загиблих в ІЛ-76 збираються разом, аби було легше пережити трагедію. Тетяна сестра загиблого десантника Артема Санжарівця. Каже – одне питання, яке у родичів залишається – коли знайдуть того, хто віддав злочинний наказ підіймати літак у небо. 

«Вони хочуть спитати, можливо у Генштабу, у пана Президента, що зараз відбувається з розлідуванням? Чому не знайденно винного», - говорить сестра загиблого в ІЛ-76, Татяна Ільїна.

Десантники, які тоді просто дивом не потрапили на борт ІЛу, і досі не можуть зрозуміти, чому тоді було прийнято рішення – підіймати літак. Мовляв, генеральний штаб знав, що Луганський аеродром знаходиться в оточенні бойовиків.

«Вони знали, що в них є ПЗРК і ГЛауши, і до цього – іглою позбивали купу літаків. Як можна було завантажити три літаки, і дати зелене світло на цей аеродром, вони знали, що він в осаді», - говорить боєць 25-Ї ОПДБ, Тарас.

14 червня родичі будуть вшановувати загиблих на кладовищах, де вони поховані. Акції присвячені пам’яті загиблим в ІЛ-76 планують провести в багатьох містах України.

Антон Салюк, Роман Івашинов, Новини, ТРК РЕГІОН. 

 

 

Мы в соцсетях