Дніпропетровські захисники тварин мітингували під стінами мерії

12 июня 2015 | 15:26

Врятувати чотирилапих. Сьогодні місцеві захисники тварин зібралися під стінами міської ради. Мітингували вони проти Дніпропетровського комунального підприємства «По поводженню з безхатніми тваринами», яке було створено рік тому. Захисники тварин стверджують – КП зовсім не виконує своїх обов’язків.

З братами нашими меншими на ганку мерії зібралося півсотні активістів. Це й члени організації "Вірність", і просто небайдужі до доль тварин люди. Вікторія сьогодні прийшла з маленьким чорним кошеням. Знайшла його тиждень тому на вулиці. Вона обурена діями КП – якщо вже взялися доглядати за безпритульними тваринами, то чому і досі  на вулицях їх кількість не зменшилась.

"Потрібно виділяти гроші на догляд за безпритульними тваринами, але як їх проконтролювати?", - говорить учасниця акції, Вікторія.

Активісти "Вірності" підрахували – в рік комунальне підприємство отримувало по півтора мільйона гривень на стерилізацію тварин. І за цей час простерилізувало лише чотирнадцять чотирилапих. Прохання про співпрацю з активістами керівництво відхиляло миттєво, а згодом і взагалі відмовилося від контакту. 

ому саме зараз ми виходимо на мітинги, тому що у нас стали зникати наші стерилізовані собаки. наприклад в Таромському зникло 25 собак, їх виловляли сітками і це діло рук КП", - обурюється активіст організації з захисту тварин "Вірність", Максим Гошовський.

Підтримати захисників тварин прийшли активісти Правого сектору. Як виявилося серед них теж є небайдужі до долі братів наших менших.

"У мене вдома 6 собак. Я їх принесла з вулиці. Мама не проти, бо вона така ж сама як і я. Я вважаю, що тварин потрібно захищати", - розповідає активістка "Правого сектору", Катерина Єфименко.

Більше години активісти оббивали поріг мерії. Але ні красномовні плакати, ні жалісливі розповіді про  кількість загиблих тварин не змусили чиновників бодай на хвилину вийти зі своїх кабінетів. Але на цьому учасники не зупиняться – будуть до кінця боротися і змусять таки чиновників відповісти за свою бездіяльність.

                                                                                                   Юлія Поджинська,Роман Івашинов

Мы в соцсетях