Лютик ожила

12 июня 2015 | 17:44

Лютик ожила. Героїчна санінструктор Ірина Іванюш, яка втратила в зоні АТО обидві ноги,  вперше на прогулянці. Дівчині зробили кілька операцій, рани потроху загоюються, вона вже мріє про роботу медсестри. 

Вона поки що не ходить, але літає, в неї за спиною щодня ростуть крила

«Ходити хочу! Бігати!»  

Нарешті обличчя Іринки освітлює усмішка. Нарешті вона щаслива – така проста річ, як перший вихід з лікарняної палати настільки ощасливила дівчину, що вона не могла приховати – сьогодні і справді вперше за кілька тижнів забула, як мучилась від болю. Героїчна Лютик шепочеться з головним лікарем Мечникова, таємниця в них одна на двох – коли...коли вже будуть протези. Коли вона зможе заново вчитись ходити

«Мы наметили план действий дальнейших. Все худшее уже позади. Теперь будем готовить все под протезы, надеемся. Через полгода будем бегать по больнице Мечникова», - обрадував Іринку Сергій Риженко.

Іра знов тишком нишком посміхається, спускає очі додолу – боїться наврочити. Тут навіть немає суперечок і сумнівів – Лютик працюватиме в лікарні. 

«Нужно набраться сил, потом мы переведем ее в общую службу, и Ира будет помогать раненым, поддерживать бойцов » - сказав завідувач хірургічного відділення №2 Сергій Косульников. 

За Ірцю переживає вся Україна, її самопочуттям цікавляться щодня сотні людей, питають, чи не потрібна їй якась допомога. Канадська діаспора передала їй величезного листа з побажанням одужати якомога скоріше.

Заступник головного лікаря ОКЛ ім.. Мечникова Юрій Скребець показав канадський прапор, на якому свої підписи для Іринки лишили тамтешні українці.

«Перша прогулянка, перший раз вийшла з лікарняної палати. Мені так приємно, що мене всі підтримують», - каже Іра Іванюш.

Ірі не дозволили довго гуляти – ще заслаба, вона знов рушає до палати, хоча не рушає, а летить. Тим, хто не може ходити, дають крила, мов янголам. 

 

 

 

Мы в соцсетях