Маленьким "соколятам" подарували спортивний майданчик

15 июня 2015 | 15:23

Щоб були спортивними та загартованими. На житловому масиві "Сокіл" відкрили новий дитячій майданчик, та спортивний комплекс. Юні футболісти одразу приступили до тренувань. 

Тут марять футболом - кожного дня маленькі Роналду й Мессі й Марадони з житлового масиву "Сокіл" збираються ганяти м’яча, але ж де?

Відпрацювати передачі та маневри можна було хіба що у дворі. А там ані розвернутись, ані добряче вгатити по мячу неможливо – можна вибити сусідське вікно. Та тепер у малих є справжня спортивна арена. 

"Мне больше понравилось, что поле сделали зеленым. Потому что тут был асфальт, ногу можно было поранить. А на этом поле хотя бы падать мягче", - розповідає юний футболіст Борис Берелет.

Тут діти і справді мають шанс відчути себе зірками футболу, а щоб надихнути малих на футбольні перемоги, на відкриття поля запросили гравця Дніпра Романа Зозулю. Маленькі вболівальники не тямились від щастя – Дніпрянина оточив галасливий натовп, усі хотіли отримати автограф зірки українського футболу. Форвард також і відкрив тут рахунок – забив у новенькі ворота перший гол. 

"Впечатления очень хорошие. Первый раз видел Зозулю. Знаменитый футболист, любит головой забивать. Еле-еле за автографом пробрался", - із захопленням розповідає юний футболіст Борис Берелет.

Неподалік від спортивної арени – дитячий майданчик для меншеньких. Тішаться і діти, і матусі з татусями .

"Площадка, как вы видите, открыта первая и единственная. Это такой ценный и долгожданный подарок для нашего района. Поскольку, есть возможность собираться не только малышам, но и деткам старшего возраста. На "Соколе" за последние годи появились только детские площадки, для школьников их не было", - говорить жителька житломасиву "Сокіл" Наталія Білоус.

Новенький майданчик та футбольна арена з’явились тут завдяки народному депутату Борису Філатову. Він упевнений. Аби футбольна слава нашого Дніпра і далі гриміла на весь світ, слід виховувати нове покоління Зозуль та Ротанів, а як же це робити, коли футбольних майданчиків по місту – одиниці. Тож тепер, коли юні футболісти отримали такий подарунок, слід берегти його , як зіницю ока.

"Мы должны быть ответственными гражданами, которые всегда подставят друг другу плечо. Будут слушать и слышать друг друга. Следите за порядком, следите за пьяницами, которые будут распивать здесь спиртные напитки. Когда я ходил по дворам, по округам,  люди спрашивали  меня, не пропаду ли я. Как видите, я не пропал", - говорить народний депутат України Борис Філатов.

Борис Філатов оглянув і дитячий майданчик, пообіцяв, що невдовзі тут з’являться нові гойдалки. Та він, і далі, буде допомагати мешканцям житлового масиву Сокіл.

 

 

Мы в соцсетях