У Дніпропетровську відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивної гімнастики

15 июня 2015 | 17:16

Цими вихідними у Дніпропетровську відбувся відкритий Чемпіонат міста зі спортивної гімнастики.  У змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів. Це дівчата та хлопці віком від 5 до 12 років. Змагалися вони у складі команд та за особисту першість. 

Міський чемпіонат зі спортивної гімнастики розпочинається із виступу дівчат. Цього року на змагання приїхало по дві команди з Орджонікідзе та Марганцю. Дніпропетровськ представляють п’ять спортсменок. Серед них бронзова чемпіонка України Єлизавета Губарєва, яка виступає у першому дорослому розряді. 

Дівчина закінчує вільну вправу і залишається невдоволеною . Каже, припустилася багато помилок. Але судді досить високо оцінили виступ дівчини, що дає надію на перемогу.

«Суперників у мене не дуже багато, лише одна дівчинка. Взагалі я виступала не через медалі, я виступала для себе», -  розповідає бронзова чемпіонка України зі спортивної гімнастики Єлизавета Губарєва.

Підтримує Лізу її мама Юлія, вона ж за сумісництвом і тренер команди. Жінка всього рік як обіймає цю посаду, власне стільки ж  існує жіноче відділення на базі спортивної школи. Тому заради змагань прийшлося влаштувати жорсткий відбір і визначити п’ятірку кращих.

«В команді дівчат із дуже гарними вміннями немає. Діти добилися свого результату за рахунок своєї цілеспрямованості і бажань», - говорить  тренер Дніпропетровської  МДЮСШ зі спортивної гімнастики Юлія Губарєва.

43 учасниці виконали вільні вправи, стрибки, вправи на брусах та перекладині (колоді)?? У командному заліку першість здобула команда із Марганцю. А в особистому заліку в дорослому розряді перемогла Єлизавета Губарєва. Хлопці змагалися у два відділення. 93-и спортсмени виконували вільну вправу, махи, вправи на коні, кільцях, брусах та перекладині. На перемогу в командному заліку найбільше сподівається команда місцевої дитячо-спортивної школи.

«У нас три майстри спорту, які виступають постійно на Чемпіонатах України. Це Кулаксізов, Єгоров і Бабенко. Два з них беруть участь у збірній країни», - розповідає старший тренер Дніпропетровської ДЮСШ зі спортивної гімнастики Сергій Попов.

Серед молодіжного складу перший дорослий розряд виборов Володимир Прохоров, який минулого року став Чемпіоном України.  Непоганий результат також продемонстрував Ігор Дищук.

Юлія Поджинська, Сергій Язовських.
   

 

Мы в соцсетях