Роковини трагедії ІЛ -76

16 июня 2015 | 13:26

Вшановували пам'ять загиблих в іл76 і біля пам’ятника засновника повітряно - десантних військ. Василю Маргелову. 49 вогняних ліхтариків, як символ душ загиблих, злетіло в небо на очах у сотні мешканців, серед яких родичі та побратими військових. В знак пам’яті трагічних роковин люди  несли з собою фотокартки та квіти.

- В 10 он позвонил, сказал, что в аеропорту нас перебрасівают, а куда несказал.

Це останнє, що сказав загиблий військовий Павло Ніконов своєму батьку. Пообіцяв передзвонити завтра, та для хлопця воно так і не настало. Йому ледь виповнилося 24. Служити хлопець пішов добровільно. Татусь каже - минув рік, та рана жива і вона не загоїться. 

«Это наверное никогда не забудется, внуки помогают пережить трагедію», - говорит отец погибшего Павла. 

Таких, як Павло – було 48. Вони пішли у вічність героями. Запалити свічки та схилити голови перед тими, хто віддав життя за Батьківщину люди йдуть натовпом. Ковтають сльози й ледь знаходять слова.

«Найцінніше – це людське життя. Для сімей, для друзів, ця трагедія торкнулася кожної людини», - каже заступник командира 2-ї самохідно-артилериської батареї 1-го девізіону з виховної роботи, старший лейтенант Максим Матина. 

Звістка про падіння літака – то був удар  в самісіньке серце, каже народний депутат України Борис Філатов, який разом із близькими солдат прийшов вшанувати пам'ять загиблих воїнів. Зізнається, й досі не може звикнути до думки -  хлопців більше немає в живих. 
«Когда нам позвонили сказали, что сбили самолет, мы не поверили в это. Это сбили Восточную Украину. Это были ребята не только с Днепропетровска, но и со всей Украины», - сказав Борис Філатов, народний депутат України.

Розслідування трагедії збитого над Луганськом ІЛ-76 веде військовий прокурор Матіос, каже  екс-заступник губернатора Геннадій Корбан. Навіть попри те, що влада всіляко перешкоджає ходу розслідування, посадовець пообіцяв – винні у катастрофі понесуть заслужене покарання. 

«Мы точно знаем, кто виноват в этой трагедии, поэтому рано или поздно виновные понесут заслуженное наказание, - сказал екс-заместитель губернатора  Геннадій Корбан.

49 вогняних ліхтариків, як символ 49 героїв, чиї життя забрала минулорічна трагедія, полетіло цього дня в небо. Сотні мешканців проводжали сумним поглядом вогняне сяйво. Немов вкотре прощалися з тими, хто назад вже не повернеться. 

 

Мы в соцсетях