127 дітей повернулись з канікул в Хорватії

16 июня 2015 | 16:21

127 дітей – переселенців та малят, чиї батьки були в зоні АТО, повернулися з Хорватії. Там відпочивали на канікулах, відправити туди дітей змогли завдяки хорватському футболісту Івиці Пиричу, який свого часу грав за київський Арсенал і дуже полюбив нашу країну, він і оплатив перебування малят в  Хорватії. 

Водні процедури, сонячні ванни, екскурсії і привітна Хорватія в усій своїй красі. Діти тільки-но зійшовши з потяга, діляться враженнями. 

«Мы жили в хорошем отеле, море такое красивое, большое, мне все очень понравилось», - каже Гліб. 

Нові друзі, нові знайомства, узбережжя адріатичного моря і звісно, нові враження, єдине, кажуть малята, і справді за 2 тижня трохи засумували за батьками. Та тримали зв'язок всюди, тож дорослі за своїх малих не хвилювались

«Сын писал, что все нормально, что тепло и кормят их хорошо», - каже Олександр, син якого щойно повернувся з Хорватії.

«Нам провели футбольный турнир, мы в нем победили, мы плавали под водой в маске, видели подводный мир», - розповідає Владислав.

Їм ніколи було й присісти – канікули були насиченими, малят всюди супроводжували вихователі.  Кажуть, сторона, що їх приймала, доклала максимальних зусиль, аби діти-переселенці з Донбасу, змогли на ці 2 тижні забути про свист куль та гарматні постріли

«Каждый день – экскурсии, каждый день новые развлечения, это было незабываемо», - ділиться Ірина Медведєва, супроводжувач дітей в Хорватії. 

«Многие из этих детей впервые выехали за границу. Мы надеемся. Что это еще один маленький шажок навстречу европейскому будущему Украины», - каже  Керівник Центру допомоги переселенцям «Допомога Дніпра» Владислав Макаров. 

Подорож позаду, діти засмаглі, повні вражень та позитиву, кажуть, їм і справді подарували незабутню подорож. І це тільки частина малят, яким пощастило побувати на узбережжі Адріатики.

«Вторая группа детей отправится на отдых в Хорватию ориентировочно в августе» , - повідомив Радник голови ОДА Віталій Литвин. 

 

Мы в соцсетях