У Дніпропетровську з’явився велопатруль

17 июня 2015 | 16:01

Такого дніпропетровці ще не бачили. Правоохоронці міста пересіли на велосипеди, аби контролювати порядок у місцях масового відпочинку. Таке нововедення буде діяти в літній період. Серед міліціянтів відібрали 12 працівників, які самі забажали нести  службу у складі велонарядів. 

З початком літнього сезону розпочинають свою роботу велопатрулі. Дванадцять міліціянтів, а саме стільки працівників у велозагоні, пересаджуються на двоколісні. Їх завдання з ранку й до ночі патрулювати громадські місця.

«Цей підрозділ використовується у паркових зонах, там, де не пройде автопатруль. А піший наряд не завжди встигає на місце злочину. На велосипеді це можна зробити швидше і якісніше»,- говорить командир ПС Дніпропетровського МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області  Вадим Калашник.

Велозагін існує з 2012 року. Його склад залишався незмінним. Головний критерій для відбору працівників – бажання та вміння їздити на велосипеді. 

«Мені на велосипеді подобається. Це корисно для здоров’я. І нести службу на велосипеді краще – завжди скрізь встигаєш», - говорить інспектор ПС Дніпропетровського МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області Денис Бережний.

За три роки праці велопатрульні зуміли розкрити чимало злочинів. Стосувалися вони розшуку зникнувши дітей та розкрадання кабелів зв’язку.

«Спільними силами наряду невідомі були затримані. Проведені спеціальні слідчі дії і на місце злочину виїхала оперативна група», - розповідає  інспектор ПС Дніпропетровського МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області Владислав Яшин.

По закінченню сезону, вело загін переформатовується  у пішохідний і продовжує далі стояти на варті правопорядку.

 

 

 

Мы в соцсетях