Обласні чиновники хочуть капітально відремонтувати 7 автошляхів на Дніпропетровщині

19 июня 2015 | 12:37

А дорога синьою стрічкою в’ється. Цьогоріч за обласні кошти на Дніпропетровщині планують капітально відремонтувати 7 автошляхів. Також зроблять і поточний ремонт 161 дороги. Таке завдання поставив губернатор Валентин Резніченко. В яких містах області нададуть нове життя дорожньому полотну та скільки грошей на це потрібно?

По-перше взялися за дороги державного та місцевого значення, тобто ті, що виходять за межі населених пунктів. Тут через недофінансування в минулому році ситуація стала критичною – майже 550 тисяч квадратних метрів суцільних вирв. 

«Є в нас автодорога на Нікополь, вона була в досить критичному стані, в деяких місцях були ями по коліно. На сьогоднішній день ця ситуація вже виправлена, дорога повністю придатна для проїзду», - говорить начальник управління інфраструктури Дніпропетровської облдержадміністрації Тимур Швець.

Вже навели лад і на інших автошляхах державного значення. Встигли залатати ями на 110 тисячах квадратних метрів, а це більше половини запланованих робіт. Повністю закінчити планують в кінці липня. Тоді ремонтуватимуть те, до чого раніше руки не доходили - дороги місцевого значення.

«Це ямковий зараз ремонт. Що стосується капітального ремонту – зараз знаходиться проект в Кабінеті Міністрів, він проходить погодження, там будуть виділені додаткові кошти, щоб зробити поточний і капітальний ремонти тих локальних об’єктів, де треба зробити капітально», - говорить начальник управління інфраструктури Дніпропетровської облдержадміністрації Тимур Швець.

Що стосується міст та інших населених пунктів області – тут наголос зробили на дорожньому полотні біля шкіл, дитсадочків, лікарень, приділили увагу і транзитним автошляхам.

«Мы постарались все-таки охватить коммунальные дороги всех 22 районов. Из областного бюджета выделено порядка 137 миллионов, а вообще, если взять еще бюджеты местные, выходит порядка 470 миллионов гривен», - розповідає заступник начальника управління житлово-комунального господарства та благоустрою департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Верхотурцев.

Києв на ремонт автошляхів області не дав ні копійки. Тому відновити роботи другої черги об’їзної дороги, а саме з’їзду з Кайдацького мосту, в цьому році не вийде. Раніше цей проект фінансувався з держбюджету, тепер повис на шиї у місцевого, а для останнього такий тягар непідйомний. 

Анна Музика, Олександр Оленіченко.

Мы в соцсетях