У Дніпропетровську запрацював безкоштовний дитячий табір «Укропчик»

22 июня 2015 | 17:33

Цими вихідними у Дніпропетровську розпочав свою роботу безкоштовний дитячий табір «Укропчик». Перша зміна із 300 дітей відправилась на відпочинок. Дати офіційний старт і відкрити першу зміну приїхав народний депутат України Борис Філатов, який і був ініціатором табору. Його фонд виступив спонсором роботи закладу відпочинку.

Від одинадцятої ранку площа Героїв Майдану переповнена. Біля наметів батьки заповнюють необхідні папери, а їх діти терпляче чекають. За декілька хвилин вони відправляться на відпочинок до патріотичного табору «Укропчик». Після виснажливого навчального року – це найкращий подарунок, говорять діти. До поїздки готувались ретельно.

«Я взяла із собою різні футболки, майки, шорти, сукні я не брала, книжку навіть взяла. Ну мене можна зрозуміти, я ж дівчинка», - розповідає школярка Дарина.

Дарина їде на відпочинок зі своїми подружками: у трьох буде веселіше. Дівчинку проводжає її молодша сестричка та мама. Жінка каже, з радістю відгукнулися на пропозицію безкоштовно відпочити в таборі. Адже з теперішніми фінансовими можливостями особливо не розгуляєшся, а дітям відпочинок вкрай необхідний.

«Хочу аби вона відпочила після школи. Це дійсно повноцінний відпочинок. Хочу аби він був активний, цікавий. Очікуємо приємних емоцій» , - Ірина, мама Дарини.

За всіма зборами слідкує  ідейний організатор табору  Борис Філатов. Він пильнує, як проходить реєстрація, чи немає проблем з документами. Нардеп націлює своїх помічників зробити максимально комфортні умови для дітей та їх батьків.

«Я хочу все сам побачити: обійти своїми ногами, подивитися. Зрозуміло, що дехто буде невдоволений деякими нюансами, але нам треба прагнути ідеалу. Як і у всьому» , - народний депутат України Борис Філатов.

Свою перевірку народний депутат продовжує вже безпосередньо у таборі. Тут минуло вже декілька годин після приїзду. Діти встигли поселитися в спальних корпусах та розділитися на загони.

У перший день організатори вирішили особливо не навантажувати дітей: нехай краще познайомляться один з одним і з табором. Видали фірмові футболки «Укропчика» і навчили плести патріотичні браслети.

«Шкода «королівської ночі» не буде, заборонили нам пастою обмазувати. Але я все-одно намажу» , - ділиться своїми планами школяр Степан .

А вже другого дня на дітей чекає козацька муштра: стрільба із луку, веселі старти та футбол. Дівчатам розкажуть як робити патріотичну карамель. Третього дня, на закриття організатори запрошують батьків дітей, аби урочисто нагородити найкращі загони та найкращих «укропчиків». 

«Діти дуже різні, різний вік. Тому ми продумали так, аби кожна дитина змогла знайти собі заняття. Якщо хтось не хоче грати в футбол, він може відпочити і навпаки. Тобто все за бажанням» , - говорить виконуючий директор дитячого табору «Укропчик» Юлія Пилипчак.

У кожному загоні є декілька вожатих, які будуть слідкувати за порядком та здоров’ям дітей.

Юлія Поджинська, Олександр Оленіченко

 


 

Мы в соцсетях