Гроші забрати - зась!

23 июня 2015 | 18:17

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який забороняє достроково забирати депозити, якщо це не передбачено умовами банківського договору.

Згідно з документом клієнти банку мають право отримати вклади і нараховані за ним відсотки за строковим банківським договором після закінчення терміну дії договору.

При цьому дострокове повернення вкладу та нарахованих відсотків можливе виключно у випадку, коли це передбачено умовами договору . Метою законопроекту є "встановлення стабільності банківської системи за допомогою врегулювання механізму створення ресурсної бази діяльності банківської системи".

«Вкладчики должны болем внимательно относиться к срокам размещения свободных средств. Если у вас есть сумма, которую вы хотите разместить, и понимаете, что в течении года она вам не понадобится, пожалуй ста, это ваше право. Но если сомневаетесь, разбейте эту сумму на 2 части, чтобы сохранить свою ответственность перед банками», - говорить президент асоціації «Дніпропетровський банківський союз» Володимир Косюга.

 

Мы в соцсетях