З декрету до лав безробітних або чому обласні освітяни не впізнають свою співробітницю?

24 июня 2015 | 11:59

Жорсткий відбір кадрів. Головні критерії – політичні вподобання та ідеологічні міркування. У такій перебірливості до персоналу Ольга Ольховик звинуватила обласний департамент освіти та науки. Дівчина тільки-но збиралася вийти на роботу з декретної відпустки, як їй повідомили – у Ваших послугах більше немає потреби.

З першого дня вона була на Дніпропетровському Євромайдані. Стала його координатором. На той момент Ольга була ще у декретній відпустці. Прийшов час виходити на роботу та виявилося нема куди. Обласний департамент освіти та науки. Сюди Ольга щодня ходила на роботу. Та тутешні управлінці твердять одне й те саме.  

"Я ответила человеку, что по статному расписанию не числится в моем отделе", - відповідає заступник начальника управління освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації Алла Дробна.

Чи то освітян пам’ять підвела, чи то вони щось приховують. Все стало на свої місця, коли з’ясувалося – департамент освіти та науки просто рясніє пролісками.

«Меня оформили  в малую академию наук, я там оказалась "подснежником". Трудовая лежала в одном месте, а работала в другом - в управлении», - розповідає громадська діячка Ольга Ольховик.

Таких на її вже бувшій роботі було відсотків шістдесят – згадує Ольга. Мала академія наук – тут знаходилася трудова книжка дівчини весь той час, поки та працювала у департаменті освіти, і поки була у декреті. Утім, вчорашній офіційний роботодавець Ольги виявився не дуже ввічливим до журналістів і закрив перед ними двері.

А вже за декілька хвилин Наталія Тягло змінила гнів на милість. Вийшла за нашою знімальною групою, аби розказати – її бувша співробітниця поступила з нею некоректно.

"Она не сразу после декрета вsшла на работу, мне не сообщила о том, что ушла на больничный и несколько дней не известно где находилась",- каже директор Комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Наталія Тягло.

Коректно чи ні сама керівниця академії наук повелася зі знімальною групою телеканалу «Регіон», закривши двері просто перед носом – відповідь на це запитання вражає своєю правдивістю. 

«Я не закрыла двери, а попросила вас немножко подождать, что б подготовить документы», - виправдовується директор Комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Наталія Тягло.

Сама ж Ольга зневірилася, що у цих кабінетах можна знайти справедливість. Переконана – освітяни попросили її піти, бо їхні політичні вподобання суттєво різняться.

«Там остались работать те люди, которые были еще в 2010. Все которые руководили штабом партии "Регионов", это тот же самый Демчик Александр Игоревич, Любовь Кравченко. У них нечего не помінялось», - розповідає громадська діячка Ольга Ольховик.

Зрештою молода мама написала заяву про звільнення за згодою сторін та їй є що пред’явити слугам Феміди. Дівчина думає судитися з освітянами, аби в департаменті освіти та науки забули про проліски і влаштовували своїх співробітників згідно з буквою закону. 

Антоніна Маріна, Олександр Оленіченко, Сергій Язовских.

 

Мы в соцсетях