Дніпродзержинські активісти штурмували Дніпропетровську ОДА

24 июня 2015 | 16:14

Якщо хочеш достукатися до чиновників  - бери до рук плакати і виходь на мітинг. За таким принципом сьогодні під стінами обласної адміністрації зібралися жителі Дніпродзержинська. Вони вимагають від чиновників зняти з посади їх міського голову Станіслава Сафронова.

«Це закінчений алкоголік. Він очолює злочинне угрупування. Коли він став мером, він почав зводити рахунки зі всіма, хто не погоджувався з його політикою. Його у нас називають міні-янукович. Це справжній монстр. Бог створив три зла: Януковича, Сафронова і козла», - говорить мешканець Дніпродзержинська  Олег Бойко.

Ці слова накипіли за всі роки бездіяльності Сафронова, говорять мітингуючи. Допоки ця людина була у керма, їх Дніпродзержинськ перетворився у буквальному сенсі на місто-безпритульник. Комунальна система відсутня повністю – у центрі міста розбиті дороги та розкриті люки, в один з яких нещодавно провалилася дитина. Житлові будинки розвалюються прямісінько на очах. Підтверджують свої слова мітингарі моторошними фотографіями.

«Я витратив декілька годин свого життя і сфотографував проблемні місця у нашому місті. Сконцентрував свою увагу в центрі міста і деяких спальних районах. Ми закликаємо громаду прокинутися і почати децентралізацію знизу», - розповідає громадський активіст Дніпродзержинська Максим Голосний.

Минулого тижня громада намагалася  вирішити питання на місцевому рівні, але пан Сафронов не тільки не захотів їх слухати, а й почав ображати, зазначають активісти. Шукати захисту від узурпатора дніпродзержинці приїхали до Дніпропетровська. Після годинного мітингу  керманичі області таки вийшли зі своїх кабінетів і пообіцяли взяти ситуацію під свій контроль.

«Ми будемо допомагати дніпродзержинській громаді, аби забезпечити нормальне життя: виконання інфраструктури, будівництво, ремонт і все, що необхідно від обласної ради з т очки зору дотримання закону», -  запевняє радник голови Дніпропетровської ОДА Гліб Пригунов.

Зняти з посади Сафронова обласні керманичі виявилися не готові. Мовляв за півроку до офіційних виборів це незаконно. Тому порадили громаді гуртуватися і делегувати на вибори своїх кандидатів. Одразу на місці активісти сформували робочу групу, яка буде сполучною ланкою поміж двома містами.

«Ми просимо голову ОДА через ЗМІ висловити свою думку з цього приводу і оцінити у що перетворилося місто за чотири роки», - говорить  депутат Дніпродзержинської міської ради Дмитро Пучкін.

Якщо рішучих дій не буде – активісти планують відправитися до Києва. 
 

Юлія Поджинська, Роман Кравцов. 

Мы в соцсетях