У Дніпропетровську стартував Чемпіонат України з бадмінтону

25 июня 2015 | 12:36

Понад сто юних бадмінтоністів у Дніпропетровську почали змагатись за першість в Чемпіонаті України з бадмінтону серед дівчат та юнаків. В змаганнях беруть участь спортсмени з семи областей нашої країні – Харківської, Одеської, Вінницької, Миколаївської, Львівської, Київської та звичайно Дніпропетровської.

У спортивній залі на «Метеорі» стартував Чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків та дівчат. Майже 100 спортсменів приїхали із семи областей України, аби показати свою майстерність та вміння. Серед Дніпропетровських представників тренери найбільше виділяють Данила Баснюка.

«Займаюсь бадмінтон з шести років. Виступав на європейських змаганнях і у лютому минулого року зайняв друге місце у змішаній парній категорії. Тут я думаю зайняти три перший місця. До цього я дуже готувався», - розповідає учасник змагань Данило Баснюк.

У змаганнях беруть участь спортсмени 2000 року народження. Це стратегічний вік, говорять тренери. Оскільки за два роки ці юнаки та дівчата зможуть брати участь у Чемпіонатах Європи та юнацьких Олімпійських іграх.

«Також тут відбирається юнацька збірна України для змагань у Казані, які відбудуться наступного року», - говорить президент Дніпропетровської федерації бадмінтону Вікторія Семенюта.

На Чемпіонаті України спортсмени змагаються у трьох категоріях: одиночки, пари та міксти. На даному етапі найбільш яскраво себе проявляє Харків, Одеса та Лисичанськ. Зокрема з Харковом у наших дніпропетровських спортсменів дуже тісна конкуренція. Вони завжди рішуче налаштовані і всіма силами намагаються пройти далі, що підтвердили у перший же день.
«Хочу потрапити у збірну України. Пройти відбір на Європу. Поїхати на змагання по 99-му році», - каже учасниця змагань (м. Харків) Дарина Галіцина.

Організатором цьогорічного чемпіонату України виступила Федерація бадмінтону України та управління молоді та спорту. На переможців чекають медалі та грамоти.
 

Юлія Поджинська, Максим Олійник. 


    

Мы в соцсетях