Водія маршрутного таксі засудили на декілька років ув’язнення

25 июня 2015 | 12:37

Правосуддя чи випадковість? Водія маршрутного таксі, який скоїв ДТП на Дніпропетровщині, засудили на декілька років ув’язнення. Захист вважає такий вирок неправомірним, оскільки потерпілі тиснули на суддю через ЗМІ. 

В листопаді минулого року ми розповідали про страшну ДТП, яке сталася вночі на проспекті Миру. Водій маршрутного таксі збив хлопця, який через три дні помер у реанімації від тяжких черепно-мозкових травм. Тоді ж батько загиблого подав позов до суду на водія Валентина Васильєва. Феміда у справі намагалась розібратися майже півроку і вперто називала винуватцем трагедії саме водія маршрутки. Проте його захисник вважає ці заяви неправомірними.

«Після ознайомлення із матеріалами справи мною було з’ясовано, що органи досудового розслідування не вжили всіх необхідних заходів. Для того щоб зібрати всі докази, які як обвинувачують так і виправдовують мого клієнта», - інформує адвокат Валентина Васильєва В’ячеслав Круглий.

На всі клопотання захисника про проведення додаткових слідчих експертиз була категорична відмова. І справу віддали на розгляд суду. Зараз Валентину Васильєву інкримінується частина друга статті 286 кримінального кодексу України, що передбачає позбавлення волі на строк до 8 років.  З цим попереднім рішенням не погоджується як сам водій, так і його адвокат. Оскільки, вважають його упередженим. Захисник наводить приклади безпідставного відхилення його клопотань та скарг щодо процесу судового розгляду, а також затягування процесу допиту експертів, один з яких свідчив про вину у ДТП саме хлопця. Окрім цього упередженим є саме відношення до звинуваченого, якому обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на 60 днів.

«Суд не навів жодного аргументу і повного обґрунтування і виклав своє рішення фактично без жодних доказів і вимог закону», - розповідає адвокат Валентина Васильєва В’ячеслав Круглий.

Зараз Валентин майже тиждень не виходить із квартири, дотримуючись усіх необхідних вимог. Чоловік хоче, аби суд по совісті розібрався у цій заплутаній ситуації.  І зважив на те, що не тільки водій може бути винуватцем, але й сам хлопець.

«Є свідки, які бачили, що хлопчина ще до аварії заважав іншим учасникам дорожнього руху. І зараз можна знайти цих людей і допитати», - говорить обвинувачений Валентин Васильєв.

Адвокат обвинуваченого обіцяє боротися до кінця. Зараз він подав скаргу на дії суду, аби той неупереджено виконував свої обов’язки і дотримувався усіх зазначених кодексами про судочинство вимог.

Юлія Поджинська, Сергій Язовських. 

 

 

Мы в соцсетях