Курорту посеред міста - бути! Реконструюють косу на Перемозі

25 июня 2015 | 12:51

«Косу», що на Набережній Перемоги, нарешті звільнили від стихійного сміттєзвалища. Нещодавно, бідкалися люди, відпочивати та купатися тут було просто неможливо - скло, пластикові пляшки, різноманітні відходи – не берег для відпочинку, а справжня дика зона. Від сміття територію розчистив благодійний фонд Бориса Філатова. Тож тепер мешканці знову можуть насолоджуватися чистотою та охайністю живописної місцини. 

Ось так виглядала ця місцина ще 2 тижні тому – все завалено сміттям, зарослі старих кущів. А це ж було улюблене місце відпочинку жителів житлового масиву Перемога. Люди бідкались – сюди було навіть заходити огидно. Та одного дня не впізнали свою Косу. Чистота, скрізь, куди не глянь – порядок.

«Мы шокированы такой чистотой. Здесь так хорошо убрали. С ребенком теперь не стыдно прийти отдохнуть».

Привести до ладу Косу на Гребному каналі взявся благодійний фонд народного депутата Бориса Філатова. Після численних звернень жителів, тут прийняли рішення про комплексний благоустрій місцини. Старі кущі вирубали, територію очистили від сміття та побутових відходів, проклали алейку для прогулянок, і це тільки початок. На черзі – 2-й етап благоустрою

«В начале косы обустроят место для отдыха для людей с ограниченными возможностями, будут обустроены лавочки. Дальше по территории Косы будет спортивная площадка, зона активного отдыха, детская площадка со всевозможными развлечениями», - говорить помічник народного депутата України Бориса Філатова Володимир Федоренко.

Далі – більше, візьмуться за облаштування місця, де зможуть відпочити рибалки – для них спорудять місточки, подалі розташують альтанки з мангалами. Народний депутат Борис Філатов каже, по завершенюю всіх робіт це буде першокласне місце для відпочинку всіх дніпропетровців. 

«Если обращаются - нужно помогать всем, чем можешь, в этом и заключается миссия, призвание, задание народного депутата. А не так, что тебя избрали, ты получил мандат и 5 лет сидишь под куполом Верховной Рады. Я просто другой человек», - розповідає народний депутат України Борис Філатов. 

Місцеві мешканці, оцінивши такий подарунок, вже вживають заходи, аби зберегти тут чистоту і порядок.

«Мы пишем объявления, чтоб люди убирали за собой, чтоб не мусорили, чтобы было чисто. Вот как сейчас, посмотрите, какая красота».

Завершити всі роботи обіцяють до дня міста. У благодійному фонді Бориса Філатова кажуть, цю місцину потім буде не впізнати. 

 

Мы в соцсетях