У Дніпропетровську стартувала студреспубліка!

26 июня 2015 | 16:31

Кожного року відкриття Студентської республіки супроводжується дощем, проте студентів це аніскільки не засмутило і мультифестиваль розпочав свою роботу вчасно. Спортивні та інтелектуальні ігри, масу сюрпризів та подарунків підготували організатори для студентів.

«Самое интересное для всех студентов это встречи друг с другом. Тут стирается эта граница «ВУЗ против ВУЗа». Мы одна семья! Теперь это огромная студенческая республика-семья. И самое классное это тренинги, мастер-классы, ребята учатся лидерским навыкам, презентации себя как хорошего человека, как руководителя. Ну и конечно – физическое развитие, спорт», - розповідає голова оргкомітету регіонального етапу мультифестивалю «студентська республіка-2015» Софія Пишнєва.

Студентство протягом трьох днів будуватиме свій «СтудГрад» з власним мером, устроєм і валютою. Основною родзинкою фестивалю стане політико-економічна гра. Основне завдання для учасників - розробка бізнес-плану і його втілення в життя на території студреспубліки.

«Це перший рік, коли ми запровадили подібного роду проекту діяльність і зокрема це передбачає створення проектів від кожного ВУЗу-учасника. Вони створюють поекти свої. При чому проекти можуть бути як соціальної направленості так і економічної, реально економічної направленості. Ці пректи потім вони захищають перед журі, ми обираємо топ-3 проекти які в подальшому будуть за допомогою наших спонсорів, за допомогою нашої місцевої влади та самоврядування будуть реалізовані», - каже координатор політико-економічної частини регіонального етапу мультифестивалю «студентська республіка-2015» Олексій Алексеенко.

Учасники очікують від фестивалю яскравих емоцій, нових вражень та незабутнього відпочинку. 12 команд будуть змагатися за право представляти Дніпропетровську область на всеукраїнській студентській республіці. Кожна команда обрала для свого табору певний стиль. Наприклад,  студенти Академії митної служби України обрала для себе оригінальний образ - «Постапокаліптика».

«Мы готовились очень сильно ко всем конкурсам, политико-экономическим играм, то есть для нас это очень-очень важно. На самом деле студреспублика – это такое мероприятие где каждый находит себя: то ли в интеллектуальных соревнованиях, то ли в спортивных. И каждый сюда приходит чтоб получить новые эмоции, знакомства и хорошо провести время. Особенно новых друзей. Обычно говорят: Студреспублика это то что ты обычно провёл, а потом еще год ждёшь!», - говорять студенти академії митної служби україни, мешканці «студентської республіки 2015» Артур та Зіна.

Цьогоріч  близько трьохсот студентів з різних міст Дніпропетровської області стали громадянами студреспубліки. Переконані, це справжній студентський відпочинок і адреналін.

 

Мы в соцсетях