Поліція із волонтерами 25 січня знайшли зниклу дівчинку

26 января 2017 | 16:56

Про це під час прес-конференції 26 січня повідомив заступник начальника Головного управління НП у Дніпропетровській області Сергій Манза

«Від імені керівництва Головного управління висловлюю слова подяки всім мешканцям та волонтерам громадської організації «Пошук зниклих дітей», які миттєво відгукнулися на повідомлення про зникнення десятирічної дівчинки. В черговий раз дніпряни довели, що в критичних ситуаціях як ніколи потрібно об’єднання зусиль самих людей, влади та правоохоронців» - розповів Сергій Манза.

Вчора близько 18 години до поліції поступило повідомлення про зникнення Аліси Решеткової 2006 року народження. Батьки дитини одразу розмістили повідомлення про це в соціальній мережі. Вже за лічені хвилини небайдужі мешканці відгукнулися на звернення про допомогу.

За словами Сергія Манзи на камері відеоспостереження, якою обладнаний центральний вхід школи, видно як Аліса виходила із приміщення. До пошуків дитини був залучений кінолог із собакою. Службова собака довела поліцейських до одного із людних місць по проспекту Поля і далі, на жаль, слід згубився. Поліцейські відпрацьовували всі ймовірні версії, де могла буди дівчинка. Одночасно в декількох районах міста поліцейські з волонтерами прочісували територію.

«В нашій групі Viber близько двохсот чоловік. Одразу ж інформація була розповсюджена в мережі, а всі члени громадської організації, а їх близько 500, отримали SMS-повідомлення про допомогу. До пошуків дитини долучилися понад триста волонтерів, як піші так і екіпажі автомобілістів» - розповіла голова ГО «Пошук зниклих дітей» Олена Жовтобрюх.

 

Як з’ясувалося потім, в той час коли сотні людей розшукували дівчинку, остання була в приміщенні школи і спала. Близько опівночі Аліса з’явилася на порозі і кинулася до мами.

Всі обставини події будуть з’ясовані дещо пізніше. За словами дівчини на той момент, вона після тренування (займається художньою гімнастикою) пішла до магазину аби купити щось перекусити, потім повернулася до школи і заснула. Мама дещо затримувалася забрати дівчинку після тренування. Мобільний телефон дитини був розрядженим…

За словами заступника голови Дніпропетровської ОДА Володимира Юрченка влада сприятиме більш тісній співпраці з громадськими організаціями як то є «Пошук зниклих дітей». Окрім цього дана подія, за словами заступника губернатора, оголила ймовірну проблему в плані безпеки шкіл.

«Ми готові всіляко співпрацювати з такими громадськими організаціями та зацікавлені у їх представниках у кожному із районів Дніпропетровщини. Найближчим часом буде ініційована перевірка шкіл області на обладнання засобами безпеки, одним із яких є відеокамери. В даному випадку дівчинка, ймовірніше за все, повернулася до школи через запасний вхід, відеокамерою був обладнаний лише центральний» - повідомив Володимир Юрченко.

https://dp.npu.gov.ua/uk/

Мы в соцсетях