У Дніпропетровську відзначили День Конституції

30 июня 2015 | 15:36

19-та річниця Дня Конституції. Прийняли головний документ країни у 1996 - парламентарі працювали всю ніч з 27 на 28 червня - безперервно 23 години. «За» проголосувало 315 народних обранців. Але й донині тривають дискусії стосовно основного документу країни – його доповнюють, переписують. А от свято перетворилось на день єднання і свободи. В Дніпропетровську фотографувались із найбільшою в Україні конституцією та мали змогу безкоштовно проконсультуватись у юриста. Свято – за підтримки народного депутата Бориса Філатова.

Ранок 28 червня – в Україні державне свято. Дніпропетровці рушили відпочивати. На воронцовському пляжі -  активно-спортивна частина свята. Благодійний фонд Бориса Філатова організував розваги як для малечі, так і для старшого покоління. Веселів конкурси під ритмічну музику – свято вийшло на славу, вважають гості свята, які вирішили відзначати день конституції в здоровому тілі.

«У каждого человека есть своя тяга к родине, к патриотизму, к природе, к спорту, и вот так отметить праздник – это значит улучшить свое здоровье», - говорить гостя свята Людмила.

«Когда у  людей есть любовь к Родине, тогда и идут на праздник с душой. Сейчас у людей есть патриотизм, у молодежи есть чувство любви к Украине, поэтому люди с удовольствием отмечают этот праздник», - каже гостя свята  Аліна Дьоміна.

На площі героїв майдану височіє найбільша конституція України – красуня привертає до себе увагу всього міста. Сфотографуватись із нею – честь для кожного дніпрянина. Дивина та й годі – радіють дніпропетровці. Адже вперше настільки патріотично мегаполіс відзначає день головного документу країни.

«Я ни в прошлом году не помню праздника, ни в позапрошлом. Это впервые в городе праздник такого масштаба на главной площади города. Вот памятник нашей конституции – очень красиво», - говорить гостя свята Ксенія.

Подалі – приймальня юристів. Тут можна безкоштовно проконсультуватись із фахівцем, поставити запитання та отримати слушну пораду. Народний депутат Борис Філатов, за ініціативи якого й розгорнулось свято в Дніпропетровську, зібрав тут найкращих фахівців, аби ті могли  надати кожному невідкладну юридичну допомогу.

«Основная тема вопросов – оформление наследства, стягення по поводу моральной шкоди, материальной шкоди,  недобросовестного оказания услуг Также вопросы по поводу оформления документов на детей в случае выезда за границу. На данном этапе я могу сориентировать человека, дать ему совет, а уже потом помочь более конкретно», - інформує юрист Андрій Курпіль.

«Мене здивувало, що йде дощ, а юрист сидить простонеба, і можна безкоштовно отримати відповідь на будь-яке питання. Так і має бути у нас в Україні», - з подивом говорить гість свята Олександр Томчук.

Привертала до себе увагу й фотовиставка «Україна – погляд з неба», це світлини, зроблені  «з висоти польоту гелікоптера». десятеро українських фотографів облетіли на вертольоті всі регіони України і зробили загалом понад 15 тисяч фотознімків, із яких згодом відібрали близько 130 найкращих, вони і ввійшли у книгу Бориса Флатова.  Від цих фото перехоплює дух.

«Это грандиозно!  Это же наша Украина, ее нужно беречь, она красива не только с высоты птичьего полета»,  - розповідає гість свята.

Виставка-ярмарка виробів ручної роботи – тут продають винятково ексклюзив: петриківський розпис, оригінальні прикраси, все – в патріотичному стилі.

«Это и детки делали. И взрослые. Мы стараемся как можно больше продать, чтоб помочь нашим солдатам – у них и форма износилась, и берцы, все вырученные деньги пойдут на помощь 93-й бригаде и ДУК», - каже волонтер.

Такі святкові майданчики благодійний фонд Бориса Філатова організував в усіх районах Дніпропетровська. Люди ж радо йшли відзначати день конституції – одне з найголовніших і найпатріотичніших державних свят України.

 

Мы в соцсетях