Погіршення погодних умов з налипанням мокрого снігу!

2 февраля 2017 | 16:41

До уваги водіїв!
Погіршення погодних умов та стану проїзду
на мережі автодоріг загального користування
у Дніпропетровській області

За даними гідрометеоцентру України з 3 лютого поточного року всій території держави очікується значне погіршення погодних умов з налипанням мокрого снігу, ожеледдю у західних, північних та центральних областях. В Карпатах та на Закарпатті сильні опади. Також метеорологи прогнозують пориви сильного вітру, місцями до 20 м/с, перепади температур від 14 морозу до 6 теплаожеледицю, вночі та вранці туман, видимість 200-500м.

  З метою забезпечення безпеки дорожнього руху Служба автодоріг попереджає всіх користувачів (водіїв транспортних засобів, пішоходів та інші категорії) та радить прийняти дане повідомлення до відома, пропонує утриматись від зайвих пересувань в період підвищеної небезпеки для руху.

  Вантажопасажирським перевізникам пропонуємо провести ретельну перевірку готовності автотранспортного парку до зимової експлуатації. Обладнати ТЗ всіма супутніми матеріалами та засобами на випадок НС. Забезпечити належне оснащення шинами з підвищеними протиковзними характеристиками.

Відповідно до ст.12 ЗУ «Про автомобільні дороги» Служба автодоріг, як балансоутримувач автодоріг загального користування має компетенцію щодо обмеження або заборони руху (за погодженням з національною поліцією) в умовах надзвичайних ситуацій. Така інформація буде розташовуватись на сайті Служби, в печатних виданнях та на телебаченні (в окремих випадках). Тому радимо постійно спостерігати за ситуацією на автодорогах, щоб уникнути небажаних наслідків.

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області нагадує учасникам дорожнього руху телефон  диспетчера, за яким можна повідомити про виникнення надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування: 

(056231-86-73, (0562)34-16-84 (цілодобово).


 

Бажаємо всім учасникам дорожнього руху безаварійних, безпечних та комфортних поїздок і пересувань.

Мы в соцсетях