У Кам'янському прикрили наркопритон

7 февраля 2017 | 09:32

Під час обшуку в квартирі були виявлені інгредієнти і різні ємності для виготовлення наркотичної речовини «дезоморфін», тобто «крокодил», медичні шприци різного об'єму із залишками «дезоморфіну».

Про це повідомляє сайт Головного управління нацполіції в області

Також під час обшуку в квартирі знаходилася 42-річна місцева жителька, раніше судима за наркотики. Правоохоронцям вона пояснила, що господар квартири - її знайомий, до якого вона приходить для того, щоб виготовити і вжити наркотичну речовину «дезоморфін».

 

Ще в квартирі було виявлено поліетиленовий пакет з речовиною рослинного походження вагою близько 10 грам. Правоохоронцям чоловік пояснив, що це марихуана, яку він самостійно виготовив з листя конопель для особистого вживання.

Усе вилучене направлено на експертизу.

За даним фактом було внесено відомості в ЕРДР за ч. 1 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та ч. 1 ст. 317 КК (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення з цією метою).

https://dp.npu.gov.ua/uk/publish/article/244222

Мы в соцсетях