У Дніпропетровську військові можуть безкоштовно відпочити в готелі

2 июля 2015 | 15:29

Дніпропетровський центральний автовокзал. З початку протистояння на Донбасі тут постійно можна побачити українських військових. Іноді їм необхідно було проводити всю ніч у залі очікування, в незручних умовах, аби дочекатись свого автобусу. Відтепер все змінилося – готель, який розташований на 5 поверсі вокзалу – готовий приймати бійців, та ще і безкоштовно. 

«Одна із ініціатив, яка була видвинута волонтерами – організувати повноцінний, як це можливо – відпочинок. З можливістю і привести себе в порядок, відпочити, поїсти, ну і виглядати як військовий ЗСУ, а не як втомлена людина», - говорить радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації  В’ячеслав Плахута.

Так виглядає одна із кімнат – де можуть розташовуватись армійці.  Вона розрахована на те, аби поселити одразу декілька людей – тут є телевізор, шафа, кондиціонер. Також  санвузол з гарячою водою. Майор Зброїних сил України Сергій Матвєєнко – в захваті від ідеї відкрити такий готель для бійців, каже - умовами задоволений. 

«Нажаль, що відкрили такий готель після того як вже рік триває антитерористична операція. Багатьом доводилось проситись і по будинкам різним, і ночували на лавках, вони звикли звичайно і в окопах бути, але звичайно хотілось би відчути і затишок. Дніпропетровськ все ж таки буфер, плацдарм між зоною АТО і звичайним життям», - каже український військовий Сергій Матвєєнко.

Відкрити готель для бійців АТО вдалось завдяки зусиллям волонтерів, громадських організацій та обласної влади. Частину грошей за проживання тут армійців буде виплачувати Дніпропетровська облдержадміністрація, а частину адміністрація автовокзалу. Також зараз волонтери намагаються організувати безкоштовне харчування для захисників. 

«Я впевнений, що у зв’язку з тим потіком, який зараз є – хтось демобілізується, хтось навпаки направляється в зону АТО. Я думаю, що готель цей буде розширятись, і він зможе приймати більшу кількість бійців», - говорить радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації В’ячеслав Плахута.

В готелі Автовокзалу можуть відпочити  або переночувати не тільки ті військові, які прямують на автобусі, але і ті, які в очікуванні потягу. Спеціальні патрулі, які контролюють Залізничний та автомобільний вокзали  - будуть інформувати армійців про роботу готелю. 

Антон Салюк, Сергій Язовських.

Мы в соцсетях