Подарунок, який рятує життя

2 июля 2015 | 15:33

Матеріально-технічна база Дніпропетровського обласного кардіоцентру поповнилась новими такими необхідними приладами – інфузоматами. Це пристрої, які контролюють подачу ліків пацієнту, без них нікуди під час оперативних втручань та в реанімаційному відділенні. А тут, в регіональному кардіоцентрі щороку через руки хірургів проходять 4,5 тисячі пацієнтів. В медзакладу не було можливості придбати інфузомати самостійно – бракувало коштів, тож звернулись до народного депутата України Бориса Філатова. Він не відмовив у допомозі.

Інфузомат – це електронний пристрій, який цілодобово точно до міллілітру дозує та програмує швидкість і дозу введення пацієнту лікарського препарату. Ними щодня користуються в операційних, без них не обходиться жодне оперативне втручання, та на сьогодні в кардіоцентрі сутужно із цими пристроями – останні 2 роки бракувало коштів, аби купити нові інфузомати, а ті, що були – вже застарілі. Тож медики прийняли рішення – звернутись до народного депутата Бориса Філатова. На прохання ескулапів відреагували негайно – Борис Філатов привіз сертифікат на закупівлю 2-х пристроїв. 

«Поразило то, что буквально в течении 10 дней откликнулись, вчера позвонили из штаба о том, что наш вопрос рассмотрен положительно, и вот сегодня мы получили сертификат. Буквально завтра-послезавтра мы закупим инфузоматы», - розповідає директор дніпропетровського обласного центру кардіології та кардіохірургії Юрій Григоренко. 
 
2 інфузомати коштують майже 70 тисяч гривень, така сума для кардіоцентру нині не підйомна, тож медики такому подарунку неабияк зраділи. Сам народний обранець каже, допомагати – то його обов’язок як народного депутата. Відсиджуватись в кріслі верховної ради – не його справа, він обирався задля того, аби працювати для людей. Тож коли побачив звернення медиків усієї лікарні – негайно взявся вирішувати питання. 

«В чем заключается моя логика? Во-первых, я увидел по стилю написания, что собраны подписи сотрудников больницы, что это не блажь, а это действительно настоятельная необходимость. Ко мне очень многие обращаются за материально помощью, - организации, учреждения. Но одно дело, если это подписывает руководитель, поставил там печать на бланке, и просто почтой отправил, а другое дело – весь коллектив. Поверьте, для меня как для депутата это очень важно», - говорить народний депутат України Борис Філатов.  

Після зустрічі з трудовим колективом кардіоцентру нардеп пообіцяв медикам і далі допомагати, адже зараз, в такі сутужні часи, слід підтримувати людей, які щодня борються за чужі життя. 

 

Мы в соцсетях