Дмитро Колєсніков подав заяву про звільнення з посади голови Дніпропетровської облдержадміністрації

28 февраля 2014 | 08:57

Дмитро Колєсніков подав заяву про звільнення з посади голови Дніпропетровської облдержадміністрації та подякував жителям області за можливість працювати на користь регіону

Губернатор Дніпропетровщини Дмитро Колєсніков подав заяву про звільнення за власним бажанням з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
Звертаючись до мешканців області, керівник регіону подякував за розуміння та довіру, а також надану можливість протягом 14 місяців працювати на користь Дніпропетровщини.
«Сьогодні – 82 річниця з дня заснування Дніпропетровської області. Я щиро вітаю всіх жителів регіону з цим святом. Це – наш день народження, коли прийнято оглядатися на шлях, що був пройдений та будувати плани на майбутнє.
Я щиро вдячний всім мешканцям Дніпропетровщини за розуміння, довіру та підтримку. Протягом 14 місяців мені пощастило керувати найкращим регіоном країни, працювати заради його розвитку та процвітання. Нам вдалося досягнути багато чого, і за це я щиро вдячний і команді обласної державної адміністрації, і всім жителям Дніпропетровщини.
І я сподіваюсь, що динаміку розвитку регіону буде збережено, що прийняті нами високі вимоги до своєї роботи завжди будуть орієнтиром для обласної влади.
Я розраховую на те, що будуть успішно завершені масштабні інфраструктурні проекти – будівництво об’їзного шляху та з’їзду з Кайдакського мосту, що в Дніпропетровську нарешті буде успішно втілений у життя проект будівництва метрополітену, до якого було вкладено стільки сил, продовжено будівництво та реконструкція доріг, шкіл, дитсадків та лікарень.
Сподіваюся, що пам'ять про ветеранів Великої Вітчизняної на Дніпропетровщині буде так само дбайливо зберігатися та передаватися молодим поколінням.
Принципом моєї роботи на посаді губернатора області було професійно та чемно служити інтересам регіону та його мешканців, не зупинятися перед будь-якими труднощами і проблемами. Я керувався цим принципом протягом всього строку повноважень. Наскільки успішною була ця робота – судити жителям області».

Источник: adm.dp.ua

Мы в соцсетях