У Дніпропетровську відбувся концерт руху «Вечір Пірсу»

30 июня 2015 | 11:18

У Дніпропетровську просто неба, на Центральній Набережній відбувся концерт руху «Вечір Пірсу». Це музичне об'єднання вже три роки діє у нашому місті. Ініціатори кажуть – починали з гітари та клавішних, зараз вже мають великий арсенал музикантів з різноманітними інструментами. На цей раз концерт «Пірсу» був масштабний – велика сцена, професійне обладнання – це стало можливим завдяки Борису Філатову та Геннадію Корбану. Також для шанувальників «Вечіру Пірсу» підготували сюрприз.

 «Вийшли просто на Набережну – покликали своїх друзів їх було десь людей 20, а вже ввечері того дня було 150», - говорить , вокаліст гурту «Вечір Пірсу» Єгор Аветісов.

Вокаліст руху «Вечір Пірсу» Єгор Аветісов згадує 2012 рік - коли вони вперше вийшли на Набережну Дніпра, аби заспівати для людей хіти відомих світових виконавців. 

«Найцікавіше, тут консерваторія неподалік є. Проходили хлопці з консерваторії. Питали, можна з вами? Ми відповідали – звичайно. Так і зароджувався наш рух», розповідає вокаліст гурту «Вечір Пірсу» Єгор Аветісов.

Протягом трьох років фанів «Пірсу» назбиралась багато – спеціально для них учасники руху вирішили встановити велику сцену та зіграти вже на професійних музичних інструментах. За допомогою в організації концерту звернулись до Бориса Філатова та Геннадія Корбана, ті одразу відгукнились на ініціативу. 

«Такі масштабні проекти одні ми б зовсім не змогли організувати. Нам цікавий цей проект, і так само цікавий Борису Філатову – він же молодий, він в тренді, він прекрасно розуміє, що потрібно молоді», - каже учасник руху «Вечір Пірсу»  Вадим.

Безліч різних пісень – усі кавери на відомі світові хіти. Дніпропетровці в захваті від концерту, кажуть – ходять на «Вечір Пірсу» постійно, радять всім мешканцям міста приєднуватись. 
Ну і на останок – спеціально для шанувальників рок-музики! Хедлайнером вечора став білоруський гурт «Брутто», пісні яких стали улюбленими для патріотів України. 

Антон Салюк, Сергій Язовських.

 

Мы в соцсетях