Дніпропетровські «Ракети» програли одеським «Піратам»

6 июля 2015 | 17:09

Американський футбол по-українськи. Цими вихідними відбулася гра серед команд вищої ліги – Дніпропетровськими «Ракетами» та Одеськими «Піратами». Суперник виявився для нашої команди не з простих.

Декілька секунд готовності, команда рефері і остання гра в цьогорічному Чемпіонаті України розпочалась. Дніпропетровці вже не вперше зустрічаються із одеситами. Говорять, що команда цікава, технічна та непередбачувана.

«В першій грі, яку ми з ними грали, вони були трошки сильнішими. Ця гра для задоволення. Вони, як і ми, вже не виходимо в плей-оф. Але все ж нам хочеться виграти для рейтингу», -  розповідає гравець СК «Ракети» Андрій Борисов.

Говорячи про рейтинги, то двічі наша команда ставала Чемпіоном в лізі 9Х9.  Але тоді грали більш досвідчені і професійні гравці. Цього року 90% команди – молодь. Її треба навчити, відпрацювати техніку, ігрові комбінації. Але все це – справа наживна, говорять тренери. 

«Кожна гра потихеньку нас наближає до мети. При всьому, що «Пірати» цікава команда. Вони так само набирали молодь, довго розвивались. Проти них зараз важко грати молодим гравцям, але для нас це досвід», - говорить тренер захисту СК «Ракети» Антон Довгополов.

Перша половина гри закінчилася для нас поразкою. Завданням другого було не те щоб зрівняти, а бодай розмочити рахунок. Але ракети його так і не виконали – 0:32 на користь «Піратів». У міжсезонні на дніпропетровську команду чекають інтенсивні тренування та кардинальне переформатування основного складу.

Юлія Поджинська, Олександр Оленіченко. 

 

Мы в соцсетях