Враження після ЗНО

7 июля 2015 | 19:30

Було страшно, емоції били через край, у деяких школярів навіть не обійшлось без сліз – такі враження після ЗНО залишились у колишньої школярки Дар’ї. Найочікуванішим і заразом найскладнішим виявилися тести з фізики, тим не менш дівчина впоралася, і набрала аж 185 балів.

«Все плакали, смеялись в истериках, я тоже не отставала от них. Физика была тяжелой, все говорят что она как никогда была тяжелой. При мне прочто 10 человек из 15 встало и вышло», – розповідає абітурієнтка Дар’я.

Навідміну від друзів, які сильно хвилювалися, Маргарита була спокійна і впевнена в своїх силах. Дівчина каже – здала ЗНО на відмінно як і більшість її однокласників.

«Все как бы перед ЗНО волнуются, я была совершенно спокойна, потому что я была уверенна в своїх знаниях. Мои друзья все волновались, у некоторых тряслись коленки даже. У меня в аудитории не было ни каких проишествий, у нас всё происходило спокойно, никого не выгоняли», – розповідає абітурієнтка Маргарита.

Високий рівень проведення ЗНО  відзначає директор Дніпропетровського Регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова. Проте не обійшлось без тих школярів які намагалися списати і тим самим сфальсифікувати результати.

 «Нарушение процедуры тестирования одним абитуриентом – это нарушение прав всех остальных. По тому как шкала оценивания рейтингов и его результат влияет на результаты остальных. Но последнем тестировании по химии 2 телефона за то стопка шпаргалок. Видимо абитуриент тчательно готовился чтоб быстро перелистывать и находить нужные темы и разделы», – каже директор дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

Цьогорічне ЗНО закінчилось – і більшість колишніх школярів можуть зітхнути, але попереду вступна кампанія за новими умовами. Абітурієнтам варто побажати не втрачати сил і вступити в бажаний ВУЗ.

 


 

Мы в соцсетях