У Дніпропетровську провели рейд по залам ігрових автоматів

8 июля 2015 | 17:56

Страшний вибух, що пролунав в залі ігрових автоматів на проспекті Гагаріна у Дніпропетровську і який уніс життя 9 людей в далекому 2009 році став переламним моментом для грального бізнесу в Україні.

Саме після цієї події тодішній прем'єр Юлія Тимошенко виступила з ініціативою заборонити розваги для дорослих на гроші. Парламент цю ідею підтримав.

Та за ці 6 років в країні не лише не спромоглися втілити цю ініціативу в життя, а навпаки, зробили все, аби гральний бізнес продовжував існувати, тільки вже працювати в тіні.

Таким чином, заборона не пішла на користь  Україні, бо з нелегальних залів та казино ніхто податків не платить. Для представників правопорядку робота таких закладів не є новиною. Та борються вони з ними не цілодобово, а час від часу шляхом проведення так званих рейдів.

Один з таких проходив у Дніпропетровську з 3 по 5 липня. У підсумку лише 5 закритих залів з гральними автоматами: на бульварі Слави, вулиці Курчатова, Усенка, Березинській та Братів Трофимових. Загалом, правоохоронці вилучили 45 гральних автоматів та 15 системних блоків на суму близько 700 тисяч гривень. За цими фактами відкриті кримінальні провадження. 

Мы в соцсетях