Cпека у великому місті

9 июля 2015 | 16:04

Стовпчик термометру показує +30! Але Дніпропетровці ховатись від спеки не поспішають, кажуть – вулицю не оминути, бодай на роботу, але вийти треба. 

«Вийшов на вулицю – і ти вже весь мокрий, для цього навіть не потрібно потрапляти під дощ. Спекотно настільки – що вже за п’ять хвилин спітнів», -говорить журналіст Антон Салюк.

Прохолодна вода та морозиво – у великому місці лише так можливо сховатись від спеки, кажуть містяни. А ще додають – цьогоріч сонце смалить як ніколи.  

 «Морозиво їмо» 

«Важко звичайно, але вдома кондиціонер, а на вулицю важко» 

«Їмо морозиво, водичку пє’ємо, вдома обливаємось» 

«Ось вода, ось затінок – ось так», - говорять мешканці міста.

Хоч і будній день, але відпочиваючих чимало – під деревами, з видом на Дніпро – сюди вийшли з нагрітих квартир, аби хоча б трохи відчути вітерець. Хоча  бажаного результату, зізнаються містяни - так і не отримали. 

 «В сутінках. Шукаємо сутінки, і прохолоду від ріки – так скриваємось». 
«Ось тут у сутінках, в парку» 
«Ось тут під деревом, просто неймовірно круто». 
«Мені не спекотно – я у літньому платті». 

Те що ця дівчинка у літньому платті лікарі б оцінили. Одне із правил – як перенести спекотну погоду – правильно вдягатись – радять медики. А ще завжди мати із  собою пляшку з водою, її можна не лише пити, але і обливатись.

 «Потрібно не одягати обтягуючий, тісний одяг. Старайтесь одягати одяг з світлих, легко провітрюваних. Не рекомендуються спиртні напої, не рекомендуються напої, які включають у себе кофеїн», - інформує завідувач відділом інтенсивної терапії ОКЛ ім.Мечникова Ігор Йовенко.

Дніпропетровці ж з порад лікарів – не вживати спиртних напоїв – лише сміються. Це центральний пляж міста  - келих пива в руках тут є необхідним атрибутом.  

«Як і всі пиво п’ємо». 

Хтось прийшов сюди і без пива, такі кажуть – хочуть просто відпочити, сховатись від центру міста, та побути віч-на-віч з природою. 

Сонячний удар, перегрівання – містяни про це навіть чути не хочуть, мовляв – хай до порад прислухаються пенсіонерам, або хворі люди. 

«Хоч і спекотно, але вода доволі прохолодна. Тож, особиста порада від мене – хочете сховатись від спеки, йдіть на пляж! АНТОН САЛЮК, СТАС СТОРОЖУК, НОВИНИ, ТРК РЕГІОН». 

 

Мы в соцсетях