Благодійний фонд Бориса Філатова відремонтував під’їзд у житловому будинку

10 июля 2015 | 13:35

Чому проголосують у рейтингу журнала Фокус за Бориса Філатова, напевно знають мешканці багатоквартирного будинку по вулиці Набережній Перемоги 118.  Зі світу по нитці вони збирали гроші на ремонт. Десять років чекали на капітальні зміни у власному під’їзді. Але ні чиновники, ні комунальні господарства не відреагували на їх прохання. Сьогодні ж, з реформацією ЖЕКів, городянам необхідно викладати на ремонт власні кошти. Але де їх взяти? Зі своєю проблемою мешканці будинку звернулися до благодійного фонду Бориса Філатова. Він єдиний, хто допоміг у цій проблемі.


Людмила Петрівна живе у цьому будинку від самого його заснування. Багатоповерхівка побудована у далекому 73-му році. Тоді це була прекрасна, нова будівля. Звісно, що в нашому житті нічого немає вічного, і з роками стан багатоповерхівки погіршувався. Мешканці самотужки намагалися підтримувати її благоустрій, але максимум цих робіт – невеличкий косметичний ремонт.

«Останній ремонт у нас був років десять тому. Тоді нам його робили міські служби. Час від часу ми і самі підкрашували та вибілювали. Але тепер вирішили звернутися до Філатова, ми були впевнені, що він нам допоможе», - розповідає мешканка будинку Людмила.

Звернення до фонду Бориса Філатова було останньою надією. Оскільки, з першого липня цього року вступив силу новий закон про реструктуризацію ЖЕКів і тепер допомоги від комунальників й годі чекати. Вкласти власні кошти у ремонт мешканці не проти, але в будинку живе більша половина пенсіонерів.

«Пенсіонерам дуже складно. Не тільки мені, та й усім. Ми ж живемо тільки на ліки, а вони зараз дуже дорогі. А тут нам все зробили безкоштовно і тепер приємно заходити у чистий, гарний під’їзд», - говорить мешканка будинку Раїса Пісоцька.

Представники фонду зізнаються - за останній час звернень від громадян стає все більше. І проблема застарілого житлового фонду все відчутніше дає про себе знати із року в рік. Допомогти кожному будинку представники благодійного фонду не зможуть чисто фізично, тому закликають громадян само організовуватися. 

«З червня місяця було відремонтовано 16 під’їздів. А до кінця липня відремонтуємо ще 15. Якщо будуть додаткові заявки – будемо працювати», інформує представник фонду Бориса Філатова Анжела Семеренко.

Програма з благоустрою житлового фонду тільки набирає своїх обертів. Поряд із відновленням під’їздів волонтери фонду займаються благоустроєм прибудинкової території, ремонтом покрівель та дитячих майданчиків.  Жодна заявка від городян не залишається без уваги. 

Юлія Поджинська, Олександр Оленіченко. 

 

Мы в соцсетях