Бізнес з Ізраїлем – нема нічого неможливого!

10 июля 2015 | 11:55

Безкоштовний семінар з ведення бізнесу проводила ізраїльська Асоціація підприємців. Усі бажаючі мали змогу відкрити для себе особливості бізнесу в Ізраїлі та отримати поради від досвідченого спеціаліста. 

Олена розпочала власний бізнес три місяці тому. На курсах – вперше, але, стверджує дівчина, не в останнє, адже завжди є, чому навчитися. Особливо цінною для неї виявилась можливість зіставити ведення бізнесу в Україні та Ізраїлі та освідомлення – нема нічого неможливого.

«Навіть якщо не відкрити найближчим часом бізнес в Ізраїлі, можна використати їх досвід в Україні», - стверджує Олена.

Компанія Юлії займається імпортом елітного чаю вже більше двох років. Підприємиця завжди вдосконалює свої навички в сфері бізнесу, відвідує курси іноземних лекторів. Зараз її мета – виходити на нові ринки.

«Відвідувати такі лекції – дуже цікаво. Я вважаю, той, хто вчиться, завжди рухається вперед», - каже Юлія.

Авів Зісман, лектор та бізнес-консультант, впевнений – легкого бізнесу не буває. Проте складності в кожній країні свої. Мовляв, де легко розпочати, більше конкуренція.

«Мета програми, - розповідає лектор, - побудувати міст, що дозволяє вести бізнес між Ізраїлем та Україною. Щоб підготувати людей до цього, треба зрозуміти менталітет ізраїльтян». 

За словами Ольги Медведевої, співорганізатора семінару, ніяких складнощів під час організації не виникало. Фінансові питання взяла на себе ізраїльська сторона. Такі семінари набувають все більшої популярності. В планах на майбутнє – залучати до їх проведення невеликі міста України.

«Людям подобається: ті хто відвідували такі семінари раніше, приходять знову, - ділиться Ольга, - Ізраїль пропонує таку модель бізнесу, що приводить до швидких результатів».

Учасники семінару отримали корисну інформацію, безліч ідей та заряд позитиву. Україні залишається лише брати приклад з Ізраїлю – підтримувати власних підприємців. 

 

Мы в соцсетях