Олександр Вілкул допомагає дітям знаходити свої родини

13 июля 2015 | 15:37

«Родина для дитини» - проект, що започаткував фонд «Українська перспектива» продовжує реалізовуватися.  Олександр Вілкул – народний депутат – зустрівся у Дніпропетровську з родиною Дерев’янко, яка виховує десять дітей. Василь та Олена – турботливі батьки, які віддають все, аби їхні малюки росли в любові. А надихнув чоловіка та жінку на створення такого будинку сімейного типу саме проект «Родина для дитини» під керівництвом Олександра Вілкула.

На цьому подвір’ї і у цій родині Олександр Вілкул не вперше. За традицією його зустрічають тут щирими посмішками, міцними обіймами і дружнім потисканням рук. 
Для сім’ї Дерев’янко Олександр Вілкул наче хрещений батько. Ще шість років тому подружжя Василя та Олени виховувало тільки одну дитину. Мріяли про поповнення втім нічого не виходило. Вирішили всиновити малюка.

«Я по образованию педагог и для меня никогда не было такой фразы «чужие дети». Для меня все дети свои, поэтому никак проблем у меня не было, чтобы взять в семью ребёнка,  - ділиться мама-вихователь Олена Дерев’янко, -проблемы у меня возникли только с мужем. Он не был к этому готов. А через год, как у нас появился Святослав, он сказал мне такую фразу: «Я никогда не думал, что можно любить чужих детей».

Поїхали до дитячого будинку. Побачили там трирічного Святославчика. Одразу вирішили – це наш син. Виховуючи хлопчика відчули – їхньої турботи та любові вистачить і ще на декількох дітей. Втім, квадратні метри стали перешкодою.

Василь Дерев’янко – голова будинку сімейного типу – пригадує: «Для того, чтобы иметь такую большую семью, нужно иметь определённое количество квадратных метров. Их естественно в нашей обычной квартире не хватало. Мы обратились тогда в Фонд «Украинская перспектива» - тогда была такая программа и совместными усилиями нам помогли приобрести этот дом».

Двоповерховий будинок, у якому сім кімнат. Тут і ігрові зони, і спортивні куточки. Є все, чого може тільки бажати малеча. Сьогодні цей дім став рідним вже для десятьох дітлахів. Тепер вони усміхнені, доглянуті і виховуються у любові. Все це стало можливим завдяки регіональному проекту «Родина для дитини». Її ініціатором став Олександр Вілкул. 

«Сегодня очень важно для Украины сохранить крепкие семьи, семейные ценности. Важно сплотить деток, как это делают Елена и Василий Деревянко, у которых сейчас уже десять детей  - розповідає народний депутат, голова Фонду «Українська перспектива» Олександр Вілкул - за время реализации проекта «Родина для дитини» - за три года – больше тысячи ребят с нашей помощью нашли своих папу и маму. Это, наверное, самое главное в жизни. К сожалению, в прошлом году этот проект властью был остановлен, но наш Фонд «Украинская перспектива» продолжит реализацию этого проекта».

Продовжувати реалізацію проекту Олександр Вілкул вирішив задля щирих посмішок, без яких ні хвилини не обходиться у будинку родини Дерев’янко. Для свого названого хрещеного діти і заспівали, і станцювали. Олександр Вілкул також приїхав не з порожніми руками. Говорить – готовий до того, що його називатимуть хрещеним ще сотні дітей, аби тільки вони були щасливі.

 

Мы в соцсетях