Вступна кампанія 2015: як завжди черги в приймальних комісіях

13 июля 2015 | 18:06

До початку Вступної кампанії ще година, а абітурієнти вже збираються під приймальними комісіями, аби першими подати документи. 

Антон Салюк- журналіст- розповідає: «Хоч і можна подати документи в електронному вигляді, але черги в приймальних комісіях доволі великі. Абітурієнти кажуть – інтернету не довіряють, хочуть самі прийти і переконатись – їхні документи потрапили до потрібних рук». 

Артем один з тих, хто віртуальному вступу довіряє, але все одно хоче відчути усе в реальності. Хлопець визначився вже з професією та Вишом – подає документи лише до нашого Дніпропетровського національного. Спеціальність – журналістика, розраховує…

«Тільки на бюджет», - говорить абітурієнт  Артем Волощук.

Але ЗНО здав не на відмінно – зізнається Артем. Хоча, каже – на журналістиці вирішує усе творчий конкурс, тому шанс на безкоштовне навчання ще є. 

Артем Волощук - абітурієнт – каже: «Це для мене ціль, мета – завжди вступати тільки на бюджет, я в коледжі вчився на бюджеті, хочу зараз в університеті – тому що контракт це дуже багато грошей».

А ось Рина якщо не пройде на бюджет – піде вчитись за контрактом. Хоче бути філологом англійської мови. Окрім нашого університету подає документи ще в три інших Виші – один з них знаходиться в Києві, але все ж таки пріоритет для дівчини – вчитись саме у Дніпропетровську.

«Не кожна людина може визначити для себе пріорітет. Мені здається, якщо ти потрапляєш кудись – ось наприклад на третє місце, то п’яте відвалюється, а раптом  ти передумав», - каже абітурієнтка Рина Пашаєва.

Тих, хто прийшов без супроводу батьків – тут не знайдеш. Деякі приходять цілими родинами. Кажуть – хочуть підтримати своїх дітей, адже – вступ до ВИШУ -  це подія знакова. 
СХ -  Інна Валькова, мати абітурієнтки.

«Мені деякі дорікали, чого ти їдеш з нею. Але мені здається – це важливо, підтримати її – якщо виникнуть питання – дати на них відповіді. Це важливо», - говорить мати абітурієнтки Інна Валькова.

Вступна кампанія триватиме в Україні до 31 липня! Освітяни кажуть – не важливо коли подаєш документи, навіть якщо в останній день. 

4 серпня ВИШі оприлюднять списки тих,  хто вступив на бюджет за найвищим обраним пріоритетом. Вступник може відмовитись від нього – на користь іншого Вузу, але тоді буде навчатись виключно за контрактом. 

Антон Салюк, Дарє’я Іващенко, Роман Кравцов, Новини, ТРК РЕГІОН 

 

Мы в соцсетях