Діти переселенців та учасників АТО будуть безкоштовно оздоровлюватися та відпочивати

15 июля 2015 | 14:36

Діти переселенців та учасників АТО будуть безкоштовно оздоровлюватися та відпочивати. Про це потрубувався очільник регіон Валентин Резниченко, який ініціював відповідний Закон. Верховна Рада сьогодні пропозицію підтримала. 231 народний депутат проголосував за. 

«Я вдячний народним депутатам за підтримку моєї пропозиції та допомогу у реєстрації законопроекту. Документ розширює кількість дітей-пільговиків. Ми працюємо над тим, щоб учасники АТО та члени їх сімей отримували всі пільги та соціальні гарантії. Добре, що турбота про наших героїв лежить на плечах волонтерів та місцевих адміністрацій. Але важливо, щоб ці ініціативи мали продовження на законодавчому, загальнодержавному рівні. Люди, що віддають життя за свою країну, повинні бути впевнені, що держава піклуватися про них та їх близьких. Сьогодні Дніпропетровщина показала приклад законодавчої ініціативи в цьому питанні», - зазначив Валентин Резніченко.

Наразі на Дніпропетровщині проживає більше 1 тисячі дітей учасників АТО та близько 16 тисяч дітей переселенців. До прийняття Закону їх оздоровлювали коштом місцевих бюджетів та спонсорів. 

 

Мы в соцсетях