Що робити, якщо завтра війна?

15 июля 2015 | 17:14

“Воєнний стан“ – поняття, яке ще декілька років тому ніяк не можна було пов`язати з подіями в нашій країни. Але часи змінилися. Війна на Сході змусила громадськість  серйозно замислитися та обговорити  певне коло питань.

“Мы рассмотрим следующие вопросы. При военном положении, как можно отчуждать имущество, потом трудовую повинность, ограничение СМИ, ограничение работы связи", – каже ініціатор проекту Антон Деньгуб.

Запобігти панічного настрою,  в  небезпечних ситуаціях, знати свої права і обов`язки в разі обмежень, рівень захисту і небезпеки, а найголовніше, вміти допомогти та врятувати життя собі і своїй сім ї. Така головна настанова подібної зустрічі.

“Перші ази інформації, які допоможуть населенню, сформувати вдома “тривожний чемоданчик”. Під час обстрілу необхідно спуститися в підвали, їх підготувати заздалегідь, як себе поводити, коли ви почули перші постріли,  якщо ви в квартирі, чи знаходитеся на вулиці", – пояснює громадський діяч Микита Проданець.

Обізнаність населення – запорука його безпеки. В цьому впевненні слухачі лекційного курсу, який за їх думкою відповідає на ці питання  та дає  чіткі настанови у разі початку бойових дій.

“В это неспокойное время важно знать такую информацию, может быть она не пригодится и, скорее всего, так и будет, но интересно было бы узнать, состояние бомбоубежищ, некоторые законодательные аспекты. Поэтому пришел получить эту информацию”, – розповідає Тимофій Ранський.

“Хочеш миру – готуйся до війни” – істина, яка сьогодні актуальна як ніколи. Отримана інформація лише підкреслює важливість проведення  подібного заходу та допомагає людям зорієнтуватися в разі введення воєнного стану. Але  люди бажають миру та  вірять, що  подібні знання залишаться лише теорією і ніколи не будуть застосованими на практиці.

 

Мы в соцсетях