Тваринам – притулок!

16 июля 2015 | 18:00

Гавкіт серед ночі, налякані діти та антисанітарія. Жителям Дніпропетровська набридли величезні скупчення безхатніх тварин.

«Страшно ходить. Во дворах бездомные собаки гуляют, детей пугают, по мусорникам лазят, этот мусор вытаскивают – антисанитария», – мешканка дніпропетровська Людмила.

Одним з дієвих і гуманних методів боротьби із бродячими собаками є їх стерилізація. Проте в Дніпропетровську комунальники лише відловлюють і відстрілюють небажаних собак. Волонтери ж кажуть відловлювати та вбивати не вихід. На місце старих собак можуть прийти ще більш агресивні тварини.

«Стерилизация – необходима. Собаки на улице с клипсами, они должны быть на этом месте. Потому что если не будет социализированных, стерилизованных собак, то на их место придут другие», – каже Наталя Михайлова, волонтер «Вірності».

На захист братів наших менших виступило три громадські організації, які домоглися відтепер собак не будуть присипляти. Проте захисники тварин кажуть- це лише маленька перемога на шляху до покращення життя  міста.

«Городские власти Днепропетровска согласились открыть стерилизационный центр на базе коммунального предприятия, где животных будут стерилизовать, прививать от бешенства и далее животные будут возвращены в среду обитания», – розповідає Марина Болоховець, засновник притулку «друг».

Навіть маленькі жителі нашого міста розуміють – про безпритульних собак треба піклуватися.

«Я хочу для бездомных собак больше приютов», – каже мешканець Дніпропетровська Максим.

 

 

Мы в соцсетях