Кусючі тарифи

16 июля 2015 | 19:15

Швидше, вище, сильніше. Це не про спортивні змагання, а про тарифи на воду. Відміна пільг та чергове підвищення вартості – чи готові до цього люди?

Тарифи на комунальні послуги завжди були болючою темою для городян. Адже навіть за наявності лічильника ціни кусаються. Та й якість води бажає бути кращою, запевняють городяни. Особливо незадоволені – пенсіонери. Розмір їх доходів замалий і не дозволяє компенсувати всі витрати на комунальні послуги.

Пані Людмила мешкає в будинку 18А по вулиці Погребняка вже понад десять років. За цей час подібних підвищень тарифів не пам’ятає, каже – це вперше. Лічильників у їх будинку  майже ні в кого немає, і люди до нових цін зовсім не готові.

«У мене пільг нема. Пенсія не мінімальна, але її не вистачає. Вперше у житті подала на субсидію», – розповідає мешканка будинку 18А по вулиці Погребняка Людмила Олексієнко.

Але навіть ті, в кого є пільги, кажуть: користі з цього небагато. Тим більше, що система пільг також зазнала змін.

«У жовтні 2014 року були внесені зміни з нарахування пільг. Тепер держава компенсує лише 4 метра кубічних. Решту мешканці сплачуватимуть повним тарифом» – каже начальник управління водозбуту комунального підприємства «Дніпроводоканал» Людмила Тонкопій.

Не за горами наступне підвищення: тепер у тариф централізованого холодного водопостачання додасться послуга повірки лічильників. Але все це – після рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. 

 

Мы в соцсетях