У Дніпропетровську вбили безпритульного

16 июля 2015 | 19:25

Ще навіть ніч не настала, а неподалік центру Дніпропетровська виникає сварка між двома компаніями безпритульних. Причина – мовляв один з бомжів поцупив особисті речі іншого. Свідок на ім'я Михайло розповідає, як все було в той кривавий день…

«Потерпілий дає мені пачку цигарок, я не зрозумів навіщо, але поклав собі в карман. І просить у них – цигарки, йому дають подцигарник…», – розповідає свідок Михайло.

А завершилось усе тим, що один з бомжів дістав з кишені кухонний ніж – їм він і наніс поранення, прямо у груди. Від отриманої травми чоловік  у віці 39 років  помер одразу на місці події. Міліціянти вже затримали зловмисника.

«Приїхали до мене додому, запросили до міліції – і поїхав з дружиною та дитиною. – У вас дружина, діти? – Так! Коли я взагалі тоді приїхав додому, то я зрозумів, що накоїв – але було пізно шось змінювати», – розповідає підозрюваний.

Як каже один з учасників кривавої сварки Віктор – усі, хто там був, були у стані алкогольного сп'яніння. Каже – саме тому, все так і завершилось трагічно.

«Я так розумію, конфлікт виник через п'яництво! Якщо б не це, то можливо все б завершилось мирно та спокійно», – свідок Віктор.

Як кажуть у Бабушкінському районному управління міліції Дніпропетровська, правоохоронці затримали злочинця 15 липня, при ньому був той ніж, яким і вбив людину. Наразі він вилучений. Тривають слідчі дії.

«У ході подальших заходів, встановлений ніде не працюючий чоловік, без постійного місця проживання, який вів антисоціальний образ життя – багато пив. Конфлікт стався через пачку цигарок», – каже Олександр Клешня, заступник начальника Бабушкінського районного управління міліції УМВС в Дніпропетровській області.

Як кажуть правоохоронці – проти чоловіка вже відкрите кримінальне провадження, йому загрожує сидіння під вартою строком від 7 до 15 років.

 

Мы в соцсетях