Президент України Петро Порошенко привітав працівників «Криворіжсталі» із Днем металурга

17 июля 2015 | 19:33

Президент України Петро Порошенко приїхав до Кривого Року, аби привітати працівників місцевого металургійного заводу із їх професійним святом. Його візит розпочався із екскурсії одним із найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України «АрселорМіттал», або колишньою «Криворіжсталлю».

Була дуже важка дискусія: чи варто приватизувати чи ні. Я думаю, що за ці 10 років після приватизації переконливо довели правильність цього рішення. 1,9 мільярдів доларів – це сума,яка за останні роки була інвестована в «Криворіжсталь». Сказав Петро Порошенко ( Президент України)

Останні інвестиційні програми стосуються реконструкції конвертерного цеху, коксохімічного виробництва, модернізації аглодоменного департаменту та реструктуризації дев’ятої і шостої печей. Відновлення саме останньої – шостої – було завершено декілька днів тому. І напередодні свята працівники заводу запросили Петра Порошенка оглянути її.

Я щиро дякую всім, завдяки кому це вдалося зробити. Від власника та інвестора, які знайшли гроші і вклали їх, і до простих трударів. Сьогодні я хочу привітати вас з вашим професійним святом – Днем металурга. Сказав Петро Порошенко ( Президент України )

Загалом близько трьох сотень працівників «Криворіжсталі» пройшли військову службу в зоні АТО. 15 з них загинули. Петро Порошенко відзначив високу патріотичну свідомість дніпропетровців, які не шкодуючи власного життя пішли захищати Батьківщину. Також президент подякував і керманичам облдержадміністрації, які у найкоротший термін виконали наказ про побудову фортифікаційних споруд. Далі Петро Порошенко вирушив на зустріч із силовиками обговорити більш серйозні теми.

На сьогоднішній день ситуація у південно-східних регіонах нашої держави залишається чи не основним фактором нестабільності. Саме сусідство з територією, де більше року тривають бойові дії, впливає на виток великої кількості зброї з зони АТО. Сказав Петро Порошенко ( Президент України )

Лише у Дніпропетровській області було затримано 640 громадян через контрафактний обіг зброї. За ініціативи Президента Верховна Рада схвалила закон про контрабанду. В його рамках у прифронтових областях створюються спеціальні мобільні групи, які допомагатимуть силовим структурам передбачити незаконне транспортування зброї та інших товарів. В Україні вже функціонує перша така група під назвою Народний тил. Її керівник Георгій Тука розповів про останні результати.

Вони їх вилучили на одному із кордонів. Вартують всі заготівки як десять нових БТРів, наголосив Петро Порошенко. Тому створення мобільних груп досить ефективне. А от обласних прокурорів згодом значно поменшає. Президент пообіцяв залишити лише 13 прокуратур в Дніпропетровській області. Це в свою чергу знизить ризики корупції високопосадовців.

На останок Петро Порошенко розповів, що на днях започаткувався конституційний процес децентралізації влади, за яким основні повноваження лягають на плечі обласних та місцевих керманичей. А за підсумками наради будуть сформовані основні завдання силовикам та строки їх виконання.

 

Мы в соцсетях