В Дніпропетровську відбувся мітинг проти ігорного бізнесу

20 июля 2015 | 15:56

Активісти Дніпропетровська вирішили боротися проти  ігорного бізнесу вже доволі давно. Проте, бажаних результатів поки що немає. Мовляв, такі заклади швидко відновлюють свою роботу.

«Виявлено, що в кожному районі процвітає ігорний бізнес, проституція, ніяких мер не проводиться. Процвітає національна лотерея, без документів та ліцензії. Куди йдуть гроші, нікому не відомо,» - скаржиться громадський активіст Дмитро Кашик.

За словами активістів, громадськість має право лише викривати правопорушення та повідомляти у відповідні органи. Зачиняти та вилучати – справа міліції. Активісти вважають, що вона з ними не справляється. Адже деякі заклади активісти намагаються закрити вже не вперше, проте далі, ніж подання заяви, справа не йде.

«Чому суддя не порушує кримінальну справу? Адже справа є! Чому прокуратура не хоче реагувати на цю справу? Адже є факт ігорного бізнесу, є факт притону!» - говорить інший громадський активіст Віктор Каракуца.

Представники міліції виправдовуються: з юридичної точки зору закрити ігорні заклади зовсім непросто.

«Міліція завжди готова під’їхати та закрити ігорний заклад, але є юридичний аспект. Треба провести копітку роботу. Якщо подивимось на Європу, там документується злочинна група, збираються докази, потім йдуть до суду, коли є незаперечні докази такого бізнесу,» - каже Олексій     Щербатов, керівник прес-служби УМВС в Дніпропетровській області.

 Він також зазначив: міліція буде співпрацювати з активістами та усіма законними засобами закривати подібні заклади, а винні будуть на лаві підсудних.

 

 

 

 

Мы в соцсетях