У патріотичного табору «Укропчик» з’явився власний гімн та бібліотека

21 июля 2015 | 15:26

Літній патріотичний табір «Укропчик» продовжує свою роботу. Вчора була відкрита одинадцята зміна. Вона є своєрідним екватором роботи табору. До цієї маленької символічної дати керівництво підготувало сюрприз своїм відпочивальникам – презентацію офіційного гімну.

Який же табір без гімну. Була від початку поставлена задача написати гімн. Наші друзі – Наталя Харківська (автор слів) та звукорежисер Олександр Левін, який написав мелодію його таки склали. Сьогодні ми вперше представимо робочий запис. Подивимося як він звучить, і якщо не сподобається перезапишемо обов’язково. Говорить Юлія Пилипчак ( директор патріотичного табору «Укропчик» )

Щодо запису, то над ним працювали трохи більше двох тижнів. До студії запрошували чимало дітей, аби офіційний гімн зазвучав багатоголосо. Декілька днів на опрацювання та всі технічні моменти – і ось це творіння мистецтва вже лунає у стінах «укропії».

Та це не єдине відкриття – також в дитячому таборі з’явилася  бібліотека. Створили її за ініціативи Бориса Філатова та на прохання самих дітей. Створили її за ініціативи Лариси Івшиної – головного редактора газети «День», від якої надійшли перші примірники, та Бориса Філатова. Книги збирали протягом двох тижнів волонтери фонду.

Тут у нас і збірник прислів’їв і приказок. Художня література про козаків та історію України. Каже Одарка Біла ( волонтер благодійного фонду Бориса Філатова )

Не встигли волонтери розставити книги на полиці – до бібліотеки прийшли перші відвідувачі. Ілля любить читати пригодницькі повісті, зокрема його улюблена книга про Робінзона Крузо. У бібліотеці хлопець зацікавився книгою про запорозьких козаків.

Раніше була запорізька січ. Там жили і тренувались козаки.  Ілля Михайленко ( школяр )

Ці книги лише маленька частина – волонтери пообіцяли до наступної зміни поповнити бібліотеку новими цікавими книжками.

 

 

 

Мы в соцсетях